GMINNY OŚRODEK SPORTU W SUSZCU

Wielkosć czcionki A A A
  

 

Menu


Strona główna
Oferta i cennik
Obiekt
Ligi
Galeria
Archiwum
Archiwum 2002 - 2011
Sekcje sportowe
Stypendia sportowe
Ochrona danych
Ogłoszenia
Kontakt
OLIPIADA PRZEDSZKOLAKÓW - podsumowanie

.

 

 

21 października br. w hali sportowej w Suszcu odbyła się IV Olimpiada Przedszkolaków, zorganizowana przez GZOiS Suszec dla przedszkolaków z terenu gminy Suszec. IV Olimpiada zrealizowana była w odmiennej formie niż trzy poprzednie. Tegoroczna formuła przewidywała rywalizację grupową pomiędzy przedszkolami i składała się z 10 konkurencji w formie wyścigów, skoków w dal i wzwyż oraz strzału na bramkę. Po każdej konkurencji przedszkole otrzymywało punkty zależnie od zajętego miejsca.

Do Olimpiady zgłosiło się 6 drużyn: SP Kobielice, ZSP Mizerów, Przedszkole Radostowice, ZSP Rudziczka i dwie drużyny z Przedszkola Suszec. Należy zwrócić uwagę, że w drużynie z Kobielice i drugiej drużynie z Suszca, startowało sporo 3, 4-latków, którzy dzielnie rywalizowali ze starszymi kolegami z pozostałych drużyn.

W przerwie przedszkolaki ugasiły pragnienie i zaprezentowały, licznie zgromadzonej publiczności, występy artystyczne. Po ukończonych zawodach każdy przedszkolak otrzymał, z rąk Wójta Gminy Suszec Mariana Pawlaka, pamiątkowy medal. Natomiast przedszkola otrzymały drobny sprzęt sportowy oraz zabawki do wykorzystania na zajęciach.

Klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:
I miejsce – ZSP Rudziczka – 49 pkt.
II miejsce – Przedszkole Radostowice – 45 pkt.
III miejsce – Przedszkole Suszec I – 42 pkt.
IV miejsce – Przedszkole Suszec II i ZSP Mizerów – po 36 pkt.
VI miejsce – SP Kobielice 22 pkt.

GZOiS Suszec składa serdeczne podziękowania dyrektorom i wychowawcom przedszkoli za wkład pracy w zorganizowanie i opiekę nad swoimi drużynami przedszkolaków oraz wolontariuszom z SP Suszec i GP Suszec za pomoc w organizacji i poświęcony czas w niedzielne popołudnie.

 
 

 


 

 

Aktualności

20-08

Festyn Sportowo-Rekreacyjny w Radostowicach

...więcej

16-07

Turniej o Puchar Wójta Gminy Suszec w Piłce Nożnej 11-osobowej

...więcej

15-07

Zajęcia wakacyjne

...więcej

17-06

Reaktywacja UKS Suszec

...więcej

17-06

WAKACJE NA SPORTOWO

...więcej

 

           

 

                 
Ilość wyświetleń: 131366