GMINNY OŚRODEK SPORTU W SUSZCU

Wielkosć czcionki A A A
  

 

Menu


Strona główna
Oferta i cennik
Obiekt
Ligi
Galeria
Kalendarz imprez
Archiwum
Archiwum 2002 - 2011
Sekcje sportowe
Stypendia sportowe
Ochrona danych
Kontakt
Letnie półkolonie

Serdecznie zapraszamy dzieci do udziału w letnich półkoloniach. W półkoloniach mogą uczestniczyć dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Uwaga! Jest jeszcze kilka wolnych miejsc, więc termin zapisów zostaje wydłużony.

 


Półkolonie kierowane są do dzieci ze szkół podstawowych, dla których została przygotowana moc atrakcji: zajęcia sportowe, taneczne, muzyczne, artystyczne, animacyjne, wyjazdy na wycieczki, na basen i do kina.

Przewidziane są dwa turnusy:
I turnus: 3 - 7 lipca
II turnus: 10 - 14 lipca

Zajęcia będą się odbywały od 7:45 do 16:15 zgodnie z zamieszczonym poniżej harmonogramem. Liczba miejsc jest ograniczona i limit miejsc na półkolonie wynosi 45 dzieci na każdy turnus. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt udziału dziecka w jednym turnusie to 270 zł, a w przypadku zapisania dziecka od razu na obydwa turnusy: 500 zł. W cenie zawarta jest opieka, ubezpieczenie, transporty, bilety wstępu na wszystkie atrakcje, obiad i podwieczorek.

Aby wziąć udział w półkoloniach należy do 14 czerwca 2017 r. dostarczyć kompletnie wypełnioną kartę zgłoszeniową i uiścić opłatę gotówką w kasie GOK lub przelewem na konto. Organizatorem wypoczynku jest Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu oraz Gminny Ośrodek Sportu w Suszcu.

Szczegółowych informacji o półkoloniach udziela p. Agnieszka Zielonka-Mitura, e-mail: aga@kulturasuszec.pl, tel. 32 212 44 91 wew. 21.

Do pobrania:
Regulamin, karta zgłoszeniowa i harmonogram zajęć - >>> wejdź <<<
 

Aktualności

15-01

Sportowy tor przeszkód dla przedszkolaków.

...więcej

06-01

Ferie 2019 - wyjazdy narciarskie

...więcej

23-12

Przerwa noworoczna.

...więcej

13-12

MŁODZIEŻOWE TURNIEJE ŚWIĄTECZNE W FUTSALU I PIŁCE SIATKOWEJ.

...więcej

28-11

XIV Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

...więcej

 

           

 

                 
Ilość wyświetleń: 115570