GMINNY OŚRODEK SPORTU W SUSZCU

Wielkosć czcionki A A A
  

 

Menu


Strona główna
Oferta i cennik
Obiekt
Ligi
Galeria
Kalendarz imprez
Archiwum
Archiwum 2002 - 2011
Sekcje sportowe
Stypendia sportowe
Ochrona danych
Kontakt




Leśny Bieg Suszecki - Podsumowanie

Druga edycja Leśnego Biegu Suszeckiego za nami.

 

Wyniki Leśnego Biegu Suszeckiego 2018:

2009 - 2011 dziewczęta - 350m
I miejsce – Hania Gaża
II miejsce – Agata Paszek
III miejsce – Alina Walczyńska

2009 – 2011 chłopcy – 350 m
I miejsce – Stanisław Pudełko
II miejsce – Aleksander Pala
III miejsce – Antoni Chaberko

2007 – 2008 dziewczęta – 800m
I miejsce – Hanna Kurkowska
II miejsce – Alicja Łyduch
III miejsce – Judyta Wloka

2007 – 2008 chłopcy – 800 m
I miejsce – Mateusz Krymer
II miejsce – Bartosz Michałkowski
III miejsce – Bartosz Łyżwa

2005 – 2006 dziewczęta – 800 m
I miejsce – Marlena Hoinkis
II miejsce – Patrycja Kurkowska
III miejsce – Justyna Mrowiec

2005 – 2006 chłopcy – 800 m
I miejsce – Robert Jacak
II miejsce – Piotr Bieńkowski
III miejsce – Wojciech Proksa

2002 – 2004 dziewczęta – 800 m
I miejsce - Roksana Szczypka
II miejsce – Agnieszka Pojda
III miejsce – Marta Malcharek

2002 – 2004 chłopcy – 1600 m
I miejsce – Patryk Staniek
II miejsce – Łukasz Wiencek
III miejsce – Adam Żur

2001 – 1984 – kobiety 5000 m
I miejsce – Julia Han
II miejsce – Karolina Opalska
III miejsce – Julia Morawska

2001 – 1984 – mężczyźni – 5000 m
I miejsce – Adam Jamiński
II miejsce – Jan Płoskonka
III miejsce – Bartłomiej Knopek

1983 – 1968 – kobiety - 5000 m
I miejsce – Anna Żbel
II miejsce – Katarzyna Pepel
III miejsce – Alicja Różak

1983 – 1968 – mężczyźni 5000 m
I miejsce – Grzegorz Szulik
II miejsce – Grzegorz Szymura
III miejsce – Mariusz Walczyński

+ 1967 – kobiety - 5000 m
I miejsce – Anna Baron
II miejsce – Krystyna Jamińska

+ 1967 – mężczyźni 5000 m
I miejsce – Robert Proksa
II miejsce – Andrzej Karplewicz
III miejsce – Eugeniusz Baron

Open Mieszkańcy Gminy Suszec Kobiety - 5000 m
I miejsce – Karolina Owczarzak
II miejsce – Renata Majeran
III miejsce – Agnieszka Gałuszka-Bielicka

Open Mieszkańcy Gminy Suszec Mężczyźni - 5000 m
I miejsce – Piotr Tomaszczyk
II miejsce – Krzysztof Majeran
III miejsce – Kamil Baron

Lista wyników z biegu na 5000 m.

>>> ZOBACZ LISTĘ WYNIKÓW <<<

 

Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy za udział w biegu. Gratulujemy osiągniętych wyników i zapraszamy w przyszłym roku.
Pragniemy także podziękować Nadleśnictwu Rybnik oraz Panu Sławomirowi Grochowskiemu, Leśniczemu Leśnictwa Barnowice, za zgodę na organizację trasy biegu w lesie. Dziękujemy strażakom z OSP Suszec i wolontariuszom z Gimnazjum Publicznego w Suszcu za zabezpieczenie tras biegów oraz pomoc w biurze zawodów.
Dziękujemy sponsorom - Bisam Suszec, sportactive24, Laserhause oraz Pub Sephia za wsparcie imprezy.
Dziękujemy także nauczycielom Mieczysławowi Jacakowi i Aleksandrze Pali za sprawne przeprowadzenie zawodów w wyznaczonym limicie czasowym.

Aktualności

28-11

XIV Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

...więcej

25-11

Gminne Halowe Turnieje Piłki Nożnej - wyniki

...więcej

26-10

Gminne Halowe Turnieje Piłki Nożnej

...więcej

07-09

Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Suszec

...więcej

22-08

DZIECIAKI DO RAKIET NA ZDROWO I SPORTOWO

...więcej

 

           

 

                 
Ilość wyświetleń: 111492