Przejdź do treści
Hala Sportowa
Przejdź do stopki

Strona w trakcie przebudowy
Za utrudnienia przepraszamy

Festyn Sportowo-Rekreacyjny w Radostowicach 1.07.2018r.

Treść

 

Festyn Sportowy w Radostowicach dzięki zaangażowaniu w organizację Rady Sołeckiej z Radostowic, na stałe wpisał się w kalendarz jako wydarzenie sportowo-rozrywkowe na przełomie czerwca i lipca w Radostowicach.

Często też pogoda nie "rozpieszcza" organizatorów, jak i uczestników festynu. Podobnie było w tym roku. Pomimo, że było 1 lipca, to nietrudno było zauważyć osoby w ciepłej odzieży. Na szczęście ilość atrakcji rozgrzewało uczestników festynu. Na scenie i przed sceną występowały przedszkolaki z Radostowic, a po nich odbyły się liczne występy muzyczne. O "rozgrzanie" najmłodszych zadbała firma rozrywkowa Megafrajda z dmuchanymi i zjeżdżalniami, a także GOS Suszec z konkursami sportowymi. Na płycie głównej boiska odbył się mecz piłki nożnej mieszkańców Radostowic i Czarkowa. Ci pierwsi pokazali, że wieloletnie szkolenie w Josieńcu nie poszło na marne. Wygrali spotkanie 3:1.

Nie lada gratką był też turniej szachów plenerowych. Turniej przeprowadził sędzia szachowy Ludwik Pudełko, który jak sam stwierdził, szachy plenerowe nieco różnią się od klasycznych i wymagają od graczy spojrzenia z innej perspektywy na szachownicę.

Organizatorzy dziękują licznym sponsorom za wsparcie, bez którego organizacji festynu nie byłaby możliwa.

Festyn wsparły firmy: Marmur Dulemba, BAsT, DEKOR, Kobielanka, F.H.U. FUCHS, Stolarstwo Widera, Vito, Gołoszyn i www.złomuj.pl

Dziękujemy i zapraszamy za rok.

 

 

 

169799