GMINNY OŚRODEK SPORTU W SUSZCU

Wielkosć czcionki A A A
  

 

Menu


Strona główna
Oferta i cennik
Obiekt
Ligi
Galeria
Archiwum
Archiwum 2002 - 2011
Sekcje sportowe
Stypendia sportowe
Ochrona danych
Kontakt
Festyn Sportowo-Rekreacyjny w Radostowicach 1.07.2018r.

Zapraszamy na Festyn Sportowo-Rekreacyjny w Radostowicach 2.07.2018 r.

 

Festyn Sportowy w Radostowicach dzięki zaangażowaniu w organizację Rady Sołeckiej z Radostowic, na stałe wpisał się w kalendarz jako wydarzenie sportowo-rozrywkowe na przełomie czerwca i lipca w Radostowicach.

Często też pogoda nie "rozpieszcza" organizatorów, jak i uczestników festynu. Podobnie było w tym roku. Pomimo, że było 1 lipca, to nietrudno było zauważyć osoby w ciepłej odzieży. Na szczęście ilość atrakcji rozgrzewało uczestników festynu. Na scenie i przed sceną występowały przedszkolaki z Radostowic, a po nich odbyły się liczne występy muzyczne. O "rozgrzanie" najmłodszych zadbała firma rozrywkowa Megafrajda z dmuchanymi i zjeżdżalniami, a także GOS Suszec z konkursami sportowymi. Na płycie głównej boiska odbył się mecz piłki nożnej mieszkańców Radostowic i Czarkowa. Ci pierwsi pokazali, że wieloletnie szkolenie w Josieńcu nie poszło na marne. Wygrali spotkanie 3:1.

Nie lada gratką był też turniej szachów plenerowych. Turniej przeprowadził sędzia szachowy Ludwik Pudełko, który jak sam stwierdził, szachy plenerowe nieco różnią się od klasycznych i wymagają od graczy spojrzenia z innej perspektywy na szachownicę.

Organizatorzy dziękują licznym sponsorom za wsparcie, bez którego organizacji festynu nie byłaby możliwa.

Festyn wsparły firmy: Marmur Dulemba, BAsT, DEKOR, Kobielanka, F.H.U. FUCHS, Stolarstwo Widera, Vito, Gołoszyn i www.złomuj.pl

Dziękujemy i zapraszamy za rok.

 

 

 

Aktualności

27-05

Skatepark Suszec

...więcej

27-05

Siatkówka plażowa

...więcej

21-05

LEŚNY BIEG SUSZECKI - PODSUMOWANIE

...więcej

05-04

Leśny Bieg Suszecki

...więcej

09-05

Sprawozdanie finansowe

...więcej

 

           

 

                 
Ilość wyświetleń: 127693