GMINNY OŚRODEK SPORTU W SUSZCU

Wielkosć czcionki A A A
  

 

Menu


Strona główna
Oferta i cennik
Obiekt
Ligi
Galeria
Archiwum
Archiwum 2002 - 2011
Sekcje sportowe
Stypendia sportowe
Ochrona danych
Ogłoszenia
Kontakt




LEŚNY BIEG SUSZECKI - PODSUMOWANIE

Trzecia edycja Leśnego Biegu Suszeckiego za nami. Poniżej wyniki >>>

 

Wyniki Leśnego Biegu Suszeckiego 2019:

2010 - 2012 dziewczęta - 350m
I miejsce – Zuzanna Lapczyk
II miejsce – Łucja Prążewska
III miejsce – Krystyna Ucherek

2010 – 2012 chłopcy – 350 m
I miejsce – Michał Michałkowski
II miejsce – Miłosz Pietrzak
III miejsce – Aleksander Pala

2008 – 2009 dziewczęta – 800m
I miejsce – Anna Bąk
II miejsce – Stella Budkowska
III miejsce – Hanna Kurkowska

2008 – 2009 chłopcy – 800 m
I miejsce – Oskar Kumor
II miejsce – Jakub Waberski
III miejsce – Robert Wloka

2006 – 2007 dziewczęta – 800 m
I miejsce – Oliwia Osmańska
II miejsce – Alena Staniszewska
III miejsce – Marlena Hoinkis

2006 – 2007 chłopcy – 800 m
I miejsce – Mateusz Krymer
II miejsce – Bartosz Michałowski
III miejsce – Wiktor Biela

2003 – 2005 dziewczęta – 800 m
I miejsce - Zuzanna Pala
II miejsce – Klaudia Morcinek
III miejsce – Klaudia Witała

2003 – 2005 chłopcy – 1600 m
I miejsce – Robert Jacak
II miejsce – Marcin Smołka
III miejsce – Patryk Staniek

2002 – 1985 – kobiety 5000 m
I miejsce – Patrycja Porczyńska
II miejsce – Karolina Owczarzak
III miejsce – Izabela Kusak

2002 – 1985 – mężczyźni – 5000 m
I miejsce – Wojciech Dorighi
II miejsce – Jacek Błotko
III miejsce – Kamil Poloczek

1984 – 1969 – kobiety - 5000 m
I miejsce – Katarzyna Pepel
II miejsce – Aleksandra Pala
III miejsce – Aga Prokopenko

1984 – 1969 – mężczyźni 5000 m
I miejsce – Piotr Jachimski
II miejsce – Rafał Zieliński
III miejsce – Andrzej Zaczyk

+ 1968 – kobiety - 5000 m
I miejsce – Ewa Macura
II miejsce – Aniela Baron

+ 1968 – mężczyźni 5000 m
I miejsce – Robert Proksa
II miejsce – Andrzej Karplewicz
III miejsce – Eugeniusz Baron

Mieszkańcy Gminy Suszec Kobiety - 5000 m
I miejsce – Karolina Owczarzak
II miejsce – Izabela Kusak
III miejsce – Barbara Witoszek

Mieszkańcy Gminy Suszec Mężczyźni - 5000 m
I miejsce – Krzysztof Gaża
II miejsce – Krzysztof Majeran
III miejsce – Sławomir Harazin

Lista wyników z biegu na 5000 m
https://www.pomiaryczasu.pl/event/3__lesny_bieg_suszecki_na_5_km/wyniki/

Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy za udział w biegu. Gratulujemy osiągniętych wyników i zapraszamy w przyszłym roku.
Pragniemy także podziękować Nadleśnictwu Rybnik, Leśniczemu Leśnictwa Barnowice, za zgodę na organizację trasy biegu w lesie. Dziękujemy strażakom z OSP Suszec i wolontariuszom z SP w Suszcu za zabezpieczenie tras biegów oraz pomoc w biurze zawodów.
Dziękujemy sponsorom - Bisam Suszec, sportactive24, Laserhause oraz Pub Sephia za wsparcie imprezy.
Dziękujemy także nauczycielowi oraz głównemu sędziemu Mieczysławowi Jacakowi za sprawne przeprowadzenie zawodów.

Aktualności

09-12

MŁODZIEŻOWY TURNIEJ ŚWIĄTECZNY W FUTSALU.

...więcej

28-11

XV Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

...więcej

30-10

Gminne Halowe Turnieje Piłki Nożnej

...więcej

16-10

MISTRZOSTWA ŚLĄSKA W KOLARSTWIE PRZEŁAJOWYM

...więcej

14-10

Turniej siatkówki 26.10.2019

...więcej

 

           

 

                 
Ilość wyświetleń: 139029