GMINNY OŚRODEK SPORTU W SUSZCU

Wielkosć czcionki A A A
  

 

Menu


Strona główna
Oferta i cennik
Obiekt
Ligi
Galeria
Archiwum
Archiwum 2002 - 2011
Sekcje sportowe
Stypendia sportowe
Ochrona danych
Ogłoszenia
Sprawozdania i raporty
Kontakt
I Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym

Puchar Polski

I Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym

“Force-bike.pl”

Suszec 2020

 

    W dniu 24.10.2020 r. (sobota) w godzinach 8.00-16.00 na terenach przyległych do GOK Suszec odbędzie się Wyścig w Kolarstwie Przełajowym z cyklu Pucharu Polski. W związku z tym pojawią się utrudnienia w ruchu na ul. Ogrodowej w Suszcu. Zamknięty zostanie także dojazd do PSZOKa. Za utrudnienia przepraszamy.

Ze względu na stan epidemiczny i obowiązujące obostrzenia, wyścig odbędzie się bez udziału kibiców. Na terenie wyścigu będą uprawnione do przebywania tylko osoby związane z obsługą zawodów (sędziowie, obsługa techniczna) oraz obsługą zawodników (trenerzy, mechanicy) i sami zawodnicy. 

W związku z tym organizator przygotował dla kibiców od godziny 13.00 relację “na żywo” z wyścigu, którą będzie można zobaczyć na facebooku (UKS Krupiński Suszec) oraz na youtube. W wyścigu elity wystartuje obecny Mistrz Polski i Wicemistrz Polski w kolarstwie przełajowym Marek Konwa i Patryk Kostecki. Zawodnicy ci będą reprezentowali grupę Konwa Bike - Krupiński Suszec. W kategoriach młodzieżowych wystartują reprezentanci naszej gminy w kategoriach żak, młodzik, junior młodszy. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo.

 

Aktualności

28-12

GOS od 28.12.2020 do 17.01.2021

...więcej

21-12

"Run Forrest od Morza do Tatr"

...więcej

18-12

Gminny Turniej Siatkówki

...więcej

14-12

Świąteczny Turniej Siatkówki

...więcej

20-10

I Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym

...więcej

 

           

 

                 
Ilość wyświetleń: 157278