Przejdź do treści
Hala Sportowa
Przejdź do stopki

Strona w trakcie przebudowy
Za utrudnienia przepraszamy

Leśny Bieg Suszecki - podsumowanie

Treść

Wyniki Leśnego Biegu Suszeckiego 2021:

2012 - 2014 dziewczęta - 350m
I miejsce – Wiktoria Oslislok
II miejsce – Anna Walczyńska
III miejsce – Matylda Klimke

2012 – 2014 chłopcy – 350 m
I miejsce – Dominik Homan
II miejsce – Przemysław Kurtik
III miejsce – Dawid Witoszek

2010 - 2011 dziewczęta - 350m
I miejsce – Maja Grzechnik
II miejsce – Agata Paszek
III miejsce – Alina Walczyńska

2010 – 2011 chłopcy – 350 m
I miejsce – Michał Michałkowski
II miejsce – Krzysztof Prządka
III miejsce – Miłosz Pietrzak

2008 – 2009 dziewczęta – 800m
I miejsce – Stella Budkowska
II miejsce – Olga Kosińska
III miejsce – Marlena Dittrich

2008 – 2009 chłopcy – 800 m
I miejsce – Szymon Słupik
II miejsce – Oskar Kumor
III miejsce – Kacper Ryguła

2005 – 2007 dziewczęta – 800 m
I miejsce – Sara Budkowska
II miejsce – Natalia Podleśny
III miejsce – Judyta Biały

2005 – 2007 chłopcy – 800 m
I miejsce – Roberty Jacakr
II miejsce – Mateusz Dittrich
III miejsce – Bartosz Michałowski

2003 – 2005 dziewczęta – 800 m
I miejsce - Zuzanna Pala
II miejsce – Klaudia Morcinek
III miejsce – Klaudia Witała

2003 – 2005 chłopcy – 1600 m
I miejsce – Robert Jacak
II miejsce – Marcin Smołka
III miejsce – Patryk Staniek

2004 – 1987 – kobiety 5000 m
I miejsce – Julia Morawska
II miejsce – Małgorzata Jakubowska
III miejsce – Barbara Witoszek

2004 – 1987 – mężczyźni – 5000 m
I miejsce – Mateusz Wolnik
II miejsce – Paweł Buczek
III miejsce – Mikołaj Ciurla 

1986 – 1971 – kobiety - 5000 m
I miejsce – Agata Długoszl
II miejsce – Magdalena Stuchlik
III miejsce – Karolina Opalska

1986 – 1971 – mężczyźni 5000 m
I miejsce – Tomek Curyło
II miejsce – Adam Malina
III miejsce – Krystian Czajka

+ 1971 – kobiety - 5000 m
I miejsce – Alicja Sikora
II miejsce – Ewa Macura
II miejsce – Agata Burnagiel

+ 1971 – mężczyźni 5000 m
I miejsce – Grzegorz Szymura
II miejsce – Marcin Zaczyk
III miejsce – Robert Proksa

Mieszkańcy Gminy Suszec Kobiety - 5000 m
I miejsce – Barbara Witoszek
II miejsce – Barbara Pankiewicz
 

Mieszkańcy Gminy Suszec Mężczyźni - 5000 m
I miejsce – Krzysztof Majeran
II miejsce – Patryk Bielica
III miejsce – Damian Gaszczyk

Lista wyników z biegu na 5000 m >>> kliknij <<<
 

Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy za udział w biegu. Gratulujemy osiągniętych wyników i zapraszamy w przyszłym roku.
Pragniemy także podziękować Nadleśnictwu Rybnik, Leśniczemu Leśnictwa Barnowice, za zgodę na organizację trasy biegu w lesie. Dziękujemy wolontariuszom z SP w Suszcu za zabezpieczenie tras biegów oraz pomoc w biurze zawodów.
Dziękujemy sponsorom - Galeria Wiślanka, Bisam Suszec, sportactive24, Pub Sephia za wsparcie imprezy.
Dziękujemy także nauczycielowi oraz głównemu sędziemu Mieczysławowi Jacakowi za sprawne przeprowadzenie zawodów.

164004