Przejdź do treści
Hala Sportowa
Przejdź do stopki

Strona w trakcie przebudowy
Za utrudnienia przepraszamy

ZAPISY DO LIGI FUTSALU PSZCZYNA-SUSZEC-GOCZAŁKOWICE

ZAPISY DO LIGI FUTSALU PSZCZYNA-SUSZEC-GOCZAŁKOWICE

Treść

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie, Gminny Zespół Oświaty i Sportu w Suszcu oraz Goczałkowicki Ośrodek Sportu i Rekreacji rozpoczynają przyjmowanie zgłoszeń do zimowych rozgrywek Ligi Futsalu Pszczyna-Suszec-Goczałkowice.

Wiadomo już, że zgłoszone drużyny tradycyjnie na starcie podzielone będą na trzy lub cztery klasy rozgrywkowe. Wszystko zależeć naturalnie będzie od ilości zgłoszonych drużyn (tych które grały w latach poprzednich i tych nowych). Informujemy w szczególności debiutantów (którzy przygodę z naszą ligą rozpoczynać będą od najniższej ligi), że liczba miejsc jest ograniczona i w przypadku nowicjuszy decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Wszystkim drużynom, które uczestniczyły w rozgrywkach w sezonie 2011/2012 i nadal chcą grać w LF Pszczyna-Suszec-Goczałkowice, przypominamy, że aby zagrać w tym sezonie także trzeba wysłać maila z potwierdzeniem udziału w rozgrywkach.
Naturalnie czekamy także na maile ze zgłoszeniami nowych drużyn, którzy pragną spróbować swoich sił w ligowej rywalizacji.

Prawidłowe zgłoszenie/potwierdzenie udziału powinno zawierać:
* nazwę drużyny (jeśli drużyna, która uczestniczyła już w lidze i chcę grać teraz pod nową nazwą to prosimy o podanie także starej nazwy),
* miejscowość, w której znajduje się siedziba drużyny
* osobę kontaktową
* telefon kontaktowy.

Na zgłoszenia do rozgrywek czekamy pod adresem: ukscentrumpszczyna@interia.pl do poniedziałku 29 października. Prosimy w tytule wpisać "Zgłoszenie do LF".
(będziemy w miarę możliwości na bieżąco informować o otrzymanych zgłoszeniach)

Już dziś informujemy także przedstawicieli wszystkich drużyn, że w środę 31 października na hali w Pszczynie odbędzie się spotkanie organizacyjne, a obecność na nim będzie OBOWIĄZKOWA!

Tegoroczne rozgrywki planujemy rozpocząć w drugi weekend listopada! a sezon zakończyć chcemy do końca lutego 2013 roku.

Przypominamy, że Liga Futsalu Pszczyna-Suszec-Goczałkowice podobnie jak przed rokiem także i teraz odbywać się będzie na trzech halach w Suszcu (przy ulicy Szkolnej), Pszczynie (ul. Zamenhofa) i Goczałkowicach (ul. Powstańców Śląskich) .

Wpisowe do tegorocznych rozgrywek powinno oscylować w podobnej wysokości jak przed rokiem (ok. 750zł w I lidze oraz 600zł w niższych ligach). Szczegóły rozgrywek i system rozgrywania ligi będą znane po zakończeniu zgłoszeń.

Dodatkowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu 501 582 591.

 

 

 

 

 


 

 

 

240256