Przejdź do treści
Hala Sportowa
Przejdź do stopki

II Otwarty Turniej Tenisa Stołowego - 10.12.2006

Treść

II OTWARTY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

10.12.2006

 

111 zawodników w 10 kategoriach

W drugą niedzielę grudnia br. po raz drugi w hali sportowej w Suszcu odbył się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego. Podobnie jak w roku ubiegłym przyciągnął ponad 100 zawodników głównie niezrzeszonych amatorów, w tym przede wszystkim młodzież. Naszą gminę najliczniej reprezentowały dzieci i młodzież z ZSP Mizerów, GP Radostowice i GP Suszec. Najwięcej zawodników (ponad ¼ wszystkich uczestników)  wystartowało w kategorii gimnazjów -chłopców niezrzeszonych. Rywalizacja toczyła się od godz. 10:00 do 17:00 na 12 stołach ping pongowych, a o godz. 13 konieczne było dostawienie jeszcze dwóch stołów na rozgrzewkę.

„Otwarty Turniej Tenisa Stołowego w Suszcu, wraz z Grang Prix Pszczyny, niewątpliwie stał się jednym z dwóch największych turniejów tenisowych rozgrywanych w powiecie Pszczyńskim, zarówno pod względem organizacyjnym, jak i  ilości zawodników”- powiedział Janusz Friebe (sędzia główny zawodów).

Najlepsi zawodnicy każdej kategorii otrzymali pamiątkowe medale wręczone przez Dyrektora GZOiS-u Zbigniewa Łozę oraz drobne nagrody rzeczowe.

 

Poniżej, klasyfikacja trzech najlepszych zawodników z każdej kategorii:

 

Chłopcy niezrzeszeni z klas I-IV szkół podstawowych – 5 zawodników

Myszor Marcin
Friebe Sebastian
Lasek Łukasz

Dziewczęta niezrzeszone z klas I-IV szkół podstawowych – 4 zawodniczki

Martyna Markisz
Wioletta Świergolik
Natalia Janaszkiewicz


 

Dziewczęta niezrzeszone z klas V-VI szkół podstawowych – 6 zawodniczek

Patrycja Paszek
Małgorzata Wyrobek
Ewa Klimek


 

Chłopcy niezrzeszeni z klas V-VI szkół podstawowych – 14 zawodników

Maciej Pastuszka
Wojciech Gajda
Mateusz Habor 
 

Dziewczęta niezrzeszone z klas I-III gimnazjów – 12 zawodniczek

Klaudia Musiolik
Alina Wojciechowska
Bogusława Urbanek 
 

Chłopcy niezrzeszeni z klas I-III gimnazjów – 31 zawodników

Paweł Fliegiel
Mateusz Wuzik
Marcin Senczek 


 

Chłopcy zrzeszeni (młodzieżowcy) – 8 zawodników

Dawid Swakoń
Dawid Friebe
Patryk Friebe 


 

Dziewczęta zrzeszone (młodzieżowcy) – 6 zawodniczek

Karolina Kłaptocz
Dominika Friebe
Ewa Wróbel - (niezrzeszona, z braku zawodniczek w kategorii amatorek rywalizowała w kategorii zawodniczek zrzeszonych). 
 

Seniorzy amatorzy w wieku 17-45 lat – 18 zawodników

Zbigniew Suchodolski
Mirosław Mazur
Wiesław Bańczyk 


 

Oldboje amatorzy powyżej 45 lat – 7 zawodników

Jerzy Miśkowiec
Andrzej Maliszewski
Krzysztof  Mikołajec


 

GZOiS w Suszcu składa serdeczne podziękowania dyrektorom: Pani Małgorzacie Merkel  z ZSP w Rudziczce oraz Pani Teresie Wyrobek z GP Radostowice z udostępnienie na potrzeby turnieju stołów ping pongowych. Dziękujemy także Panu Waldemarowi Szenderze oraz Panu Zbigniewowi Gardianowi za transport stołów tenisowych do Suszca.

 

Lista uczestników:

Chłopcy niezrzeszeni z klas I-III gimnazjów       
           
1.Jankowski Marek
2.Siciński Dawid
3.Fliegiel Paweł
4.Szczygieł Mateusz
5.Pitlok Dawid
6.Drapa Paweł
7.Niesporek Seweryn
8.Duda Krzysztof
9.Strządała Adrian
10.Waleczek Adam
11.Basa Jarosław
12.Prządka Adrian
13.Kroczek Sławomir
14.Gajda Rafał
15.Kristof Marcin
16.Dudek Dawid
17.Wuzik Mateusz
18.Matera Łukasz
19.Biber Tomasz
20.Basa Dariusz
21.Czernecki Dawid
22.Janota Paweł
23.Tarasiuk Mateusz
24.Gąsior Michał
25.Parma Marcin
26.Masny Marcin
27.Fojt Łukasz
28.Szelkowski Adam
29.Senczek Marcin
30.Bednarski Jakub
 
Dziewczęta niezrzeszone z klas I-III gimnazjów
 
1.Jeziorska Ewelina
2.Mrówczyńska Alina
3.Dudzik Monika
4.Musiolik Klaudia
5.Prządka Żaneta
6.Owczarzak Wioletta
7.Owczarzak Karolina
8.Zbrzeźna Monika
9.Zbrzeźna Izabela
10.Wojciechowska Alina
11.Urbanek Bogusława
12.Piesiur Magdalena
 
Chłopcy niezrzeszeni z klas V-VI szkół podstawowych
 
1.Kozik Sebastian
2.Puzyno Mateusz
3.Figura Wojciech
4.Gajda Wojciech
5.Polonis Wojciech
6.Łapko Dominik
7.Harazin Daniel
8.Pastuszka Maciej
9.Szafraniec Marcin
10.Mazur Marcin
11.Habor Mateusz
12.Kania Jakub
13.Cisowski Bartosz
14.Wuzik Damian
 
Dziewczęta niezrzeszone z klas V-VI szkół podstawowych
 
1.Klimek Ewa
2.Podbioł Ewelina
3.Janosz Karolina
4.Wyrobek Małgorzata
5.Grzegorzek Martyna
6.Paszek Patrycja
 
Dziewczęta niezrzeszone z klas I-IV szkół podstawowych
 
1.Morkisz Martyna
2.Świergolik Wioletta
3.Janaszkiewicz Natalia
4.Grzegorzek Tatiana
 
Chłopcy niezrzeszeni z klas I-IV szkół podstawowych
 
1.Friebe Sebastian
2.Czech Mateusz
3.Lasek Łukasz
5.Ptasiński Szymon
5.Myszor Paweł
 
Chłopcy zrzeszeni (młodzieżowcy)
 
1.Czernecki Michał
2.Żmij Tomasz
3.Friebe Dawid
4.Janosz Wojciech
5.Janeta Paweł
6.Friebe Patryk
7.Myszor Marcin
8.Swakoń Dawid
 
Dziewczęta zrzeszone (młodzieżowcy)
 
1.Kłaptocz Karolina
2.Wróbel Ewa
3.Falewicz Małgorzata
4.Placek Katarzyna
5.Paszek Patrycja
6.Friebe Dominika
 
Seniorzy amatorzy w wieku 17-45 lat
 
1.Mikołajec Tomasz
2.Brzeziniak Krzysztof
3.Tynecki Marek
4.Sikora Damian
5.Zbrzeźny Damian
6.Bańczyk Wiesław
7.Malcharek Tomasz
8.Biolik Damian
9.Mazur Mirosław
10.Janeta Dariusz
11.Zamorowski Andrzej
12.Brudek Jan
13.Suchodolski Zbigniew
14.Danielczyk Sławomir
15.Wądołowski Damian
15.Paździor Dawid
16.Kieroński Sebastian
17.Paszek Jacek
 
Oldboje amatorzy powyżej 45 lat
 
1.Maliszewski Andrzej
2.Mielcarek Tadeusz
3.Baborski Andrzej
4.Mikołajec Krzysztof
5.Friebe Andrzej
6.Miśkowiec Jerzy
7.Rupa Jerzy

 

181359