Przejdź do treści
Hala Sportowa
Przejdź do stopki

Ferie 2007

Treść

 

FERIE 2007

 
12 luty - Poniedziałek
     Turniej Piłka Nożna Halowej – w kategorii klas I-IV, V-VI
 

W turnieju wystąpiło 10 drużyn.
- 6 drużyn w kategorii klas V-VI

Grupa A
1. Jankowice I
2. Mizerów
3. Jankowice II

Grupa B
4. Mizerów II
5. Suszec
6. Mizerów III - drużyna dziewcząt!

- 4 drużyny  w kategorii klas I-IV
1. Mizerów
2. Mizerów II
3. Suszec
4. Kryry
 
Wyniki klas V-VI.
1. Jankowice I - Mizerów I - 0:5
2.
Mizerów II - Suszec - 1:2
3.
Jankowice I - Jankowice II - 1:2
4.
Mizerów II - Mizerów III - 2:1
5.
Mizerów I - Jankowice II - 1:0
6. Suszec -
Mizerów III - 4:0
Mecz o 5 miejsce
Mizerów III - Jankowice I - 0:0 k0:1 (rzuty karne strzelane dziewczyną broniła p. Aleksandra Pala !- nauczycielka wf z Suszca)
Mecz o 3 miejsce
Mizerów II - Jankowice II - 0:3
Mecz o 1 miejsce
Mizerów - Suszec - 2:2 k2:1

Wyniki klas I-IV.
1. Mizerów I - Mizerów II - 0:6

2.
Kryry- Suszec - 0:2
3. 
Mizerów I - Kryry - 2:0
4.
Mizerów II - Suszec - 1:2
5.
Mizerów I - Suszec - 0:0
6.
Mizerów II - Kryry - 1:1

Klasyfikacja Końcowa:
I miejsce - Suszec
II miejsce - Mizerów II
III miejsce - Mizerów I
IV miejsce - Kryry

Specjalne podziękowania dla Alesandry Pali (nauczycielki wf z SP Suszec), Wojciecha Bałucha (opiekuna Jankowic) oraz Rafała Witkowskiego (sędziego).
 
15 luty- czwartek  - godz. 10:00 -13:00
Turniej Piłki Siatkowej 3 – osobowej w kategorii klasy IV-VI  SP oraz w kategorii klas I-III  gimnazjum
 
W turnieju wystąpiło 20 drużyn.

W kategorii dziewcząt gimnazjum
 
Grupa A
1. Suszec I
2. Suszec II
3. Kryry I

Grupa B
4. Kryry II
5. Suszec III
6. Pawłowice
 
Wyniki:
1. Suszec I - Suszec II - 2:0
2. Suszec I - Kryry I - 2:1
3. Suszec II - Kryry I - 2:0
4. Kryry II - Pawłowice -  1:2
5. Kryry II - Suszec III - 2:0
6. Pawłowice - Suszec III - 0:2
mecz o 3 miejsce - Suszec I - Suszec III - 2:1 (15:7, 11:15, 15:10)
mecz o 1 miejsce - Kryry II - Suszec II - 1:2 (15:12, 9:15, 13:15)
Suszec II - Monika Zbrzeźna, Kamila Żuralska, Wioleta Owczarzak.
 

 
 
W kategorii chłopców gimnazjum
1. Suszec I
2. Suszec II
3. Rudziczka
 
Suszec I - Suszec II - 2:0
Suszec I - Rudziczka - 2:1
Suszec II - Rudziczka - 2:1
Suszec I  - Marek Junkowski,  Dawid Dudek, Mateusz Regiec.
 

 
 
W kategorii dziewcząt szkół podstawowych
1. Suszec I
2. Suszec II
3. Suszec III
4. Mizerów
 
1. Suszec I - Suszec II - 2:0
2.
Suszec I - Suszec III - 2:0
3.
Suszec I - Mizerów - 2:0
4.
Suszec II - Suszec III - 1:2
5.
Suszec III - Mizerów - 2:0
6. Suszec II - Mizerów - 2:0
 
Klasyfikacja Końcowa:
I miejsce - Suszec I
II miejsce - Suszec III
III miejsce - Suszec II
IV miejsce - Mizerów
Suszec I - A. Polok, J. Zbrzezina, K. Owczarek.
 

 
 
W kategorii chłopców szkół podstawowych
 
1. Suszec I
2. Suszec II
3. Mizerów I
4. Mizerów II
5.
Mizerów III
6. Czarków I
7. Czarków II
 
Grupa A
1. Czarków I - Suszec I - 2:0
2.
Mizerów I - Mizerów II - 2:0
3. Suszec I -
Mizerów I - 2:0
4.
Czarków I - Mizerów II - 2:0
5.
Suszec I - Mizerów II - 2:1
6.
Czarków I - Mizerów I - 2:0
 
Grupa B
1. Czarków II - Suszec II - 2:0
2. 
Czarków II - Mizerów III - 2:0
3. Suszec II -
Mizerów III - 2:1
 
I półfinał
Czarków I - Suszec II - 1:0 (15:5)
II półfinał
Czarków II - Suszec I - 1:0 (16:14)
mecz o 3 miejsce
Suszec II - Suszec I - 0:1 (14:25)
mecz o 1 miejsce
Czarków ICzarków II - 2:0 (15:11, 17:15)
Czarków I - Skipioł, Kraus, Drabina.
 

 
Specjalne podziękowania dla Marcina Weidemana (nauczyciela wf z SP Suszec), Marka Kloca (nauczyciela wf z SP Czarków) oraz  Mieczysława Jacaka (nauczyciela wf z GP Suszec) za sędziowanie turnieju. Podziękowanie kierujemy także  do Katarzyny Kosińskiej (nieobecnej z powodu choroby) za pomoc w organizacji turnieju.

 

181359