Przejdź do treści
Hala Sportowa
Przejdź do stopki

Świąteczne Młodzieżowe Turnieje 2007

Treść

 

 
MŁODZIEŻOWE TURNIEJE
HALA SPORTOWA SUSZEC 2007


Sponsorem Turniejów jest Bobi-Sam Suszec
Już po raz trzeci odbyły sie turnieje młodzieżowe, popularyzujące dwie największe dyscypliny w naszym kraju, czyli siatkówkę i piłkę nożną (w przypadku tego turnieju - futsal, czyli halową odmianę piłki nożnej).
Turnieje te miały także na celu popularyzację wśród młodzieży aktywnego wypoczynku w okresie wolnym od nauki i po świątecznym 3-dniowym świątecznym wypoczynku.
 
 
TURNIEJ SIATKÓWKI
 
 
 
 
 
 
 Do turnieju zgłosiły się następujące drużyny:
Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie
Zs nr 1 w Pszczynie II
ZSE Pszczyna
Weterani
Litr Mąki
SPOCENI SUSZEC
MELBOX TEAM
no pain
BATON Team
multibud zory
Osy
PAPA DANCE
TS Suszec Women
TS Suszec Men
ZSTiL
Silesia 2000 Rybnik
MOSiR Czechowice Dziedzice
Dominus Rybnik
Ogórki ze szklarni
Środek
Gwiazda Chudów
Under
Silesia Team
KS POLONIA ŁAZISKA




 
Finały
Do ścisłego finału awansowały 4 drużyny.
Mecze finałowe zostały rozegrane pomiędzy drużynami prezentującymi najlepsze
umiejętności i formę  w obu dniach turnieju. W tym roku były to drużyny:
BATON TEAM
LITR MĄKI
ŚRODEK CZECHOWICE
MOSIR CZECHOWICE
 
Finałowe spotkania zostały rozlosowane i rozegrane w następującej kolejności
                           BATON TEAM - LITR MĄKI   (0-2)  (22:25) (23:25)
ŚRODEK CZECHOWICE - MOSIR CZECHOWICE   (2-1) (25:22)(20:25)(16:14)
MECZ o III miejsce
        BATON TEAM - MOSIR CZECHOWICE     (2-1) (25:16)(20:25)(15:2)
FINAŁ
LITR MĄKI - ŚRODEK CZECHOWICE      (2-0)  (25:19)(25:21)

Bezwzględnym zwycięzcą  turnieju została drużyna  LITR MĄKI (z Jastrzębia i okolic)  dominując w każdym
z rozegranych w turnieju meczu.


KLASYFIKACJA:
                              
I     LITR MĄKI
                  II     ŚRODEK CZECHOWICE
                  III    BATON TEAM
                  IV   MOSIR CZECHOWICE

Turniej sponsorowany był przez BOBI-SAM

Drużynom gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku.


 
TURNIEJ FUTSALU
 
 
 
 
 
Drużyny, które zgłosiły się do rozgrywek, zostały podzielone na 4 drupy:
 
 
Grupa A 

Mks Żory
Leśnik Kobiór
TS Suszec
Młode zebry

Grupa B

Woszczyce
Czarodzieje
JTS
Szybkie Banany

Grupa C

dark defenders
Watch Out
SeSeMes Team
Kiciory


Grupa D

Gardawice
FC Gardawice
Wisła
BLAUGRANA


Mecze finałowe zostały rozegrane pomiędzy drużynami prezentującymi najlepsze umiejętności i formę  w wszystkich trzech dniach turnieju. W tym roku były to drużyny:

TS Suszec
Kiciory
Czarodzieje
Gardawice

System meczów został rozlosowany w następującej kolejności każdy z każdym:
 
Czarodzieje - Kiciory 1:1
Gardawice - TS Suszec 3:5
Czarodzieje - Gardawice 3:5
Kiciory - TS Suszec 1:1
Kiciory - Gardawice 3:4
Czarodzieje - TS Suszec 1:3
 
 
Turniej sponsorowany był przez BOBI-SAM
Drużynom gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku.

 

181359