Przejdź do treści
Hala Sportowa
Przejdź do stopki

Turniej o Puchar Wójta 11 - osobowy 2009

Treść

 

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ 11- OSOBOWEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY SUSZEC


4 lipca 2009 Boisko LKS Mizerów

 

 
Do tegorocznego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Suszec w piłce nożnej 11-osobowej, zgłosiły się 4 drużyny:
Suszec, Kryry, połączona drużyna Radostowice/Kobielice oraz gospodarz turnieju czyli Mizerów.
W turnieju mogli wystąpić tylko mieszkańcy Gminy Suszec, ale zawodnicy nie musieli  występować w drużynie zgodnej z miejscem swojego zamieszkania. Każda drużyna mogła więc formować swój skład z dowolnie wybranych zawodników, ważne aby na boisku wystąpili mieszkańcy naszej gminy.


 

W pierwszym meczu spotkał się ubiegłoroczny triumfator rozgrywek o puchar wójta – Mizerów, z jak się później okazało tegorocznym zwycięzcą, czyli  z drużyną z Suszca. Walka na boisku była bardzo zacięta i zakończyła się wynikiem 3:2 do Suszca. Bramki dla Mizerowa zdobył Jacek Biedrzycki, natomiast dla Suszca po jednej: Sebastian Palarczyk, Paweł Kumor i Przemysław Brychlik. W kolejnym spotkaniu Kryry pokonały 1:0 drużynę z połączonych sołectw Radostowic i Kobielic, a jedyną bramkę  tego spotkania zdobył Piotr Ksiądz. Po 20 minutowej przerwie doszło do starcia odwiecznych rywali czyli Mizerowa i Kryry. Te kolejne derby, choć tutaj w trakcie turnieju,  były jak zwykle bardzo widowiskowe i pełne emocji oraz ambicji. Mecz zakończył się remisem 1:1 i podziałem punktów.Bramki zdobyli; dla Mizerowa Jacek Biedrzycki, a dla Kryr, Łukasz Góra.W kolejnym meczu spotkały się drużyny: Suszec – Radostowice/Kobielice 5:0, bramki zdobyli:Paweł Kuś 1, PrzemysławBrychlik 1, Paweł Kumor 2, Sebastian Palarczyk 1. Następnie zmierzyły się Radostowice/Kobielice z Mizerowem 1:2. Bramki dla Radostowic/Kobielic Artur Buchta, dla MizerowaTomasz Świerkot 2. W ostatnim meczu Suszec pokonał Kryry 3:0 a bramki zdobyli: SebastianDubiel, Sebastian Palarczyk i Paweł Kuś.
 


Klasyfikacja końcowa:
Suszec – 9 pkt bramki 11-2
Mizerów – 4 pkt. bramki 5-5
Kryry – 4 pkt. bramki 2-4
Radostowice/Kobielice 0pkt bramki 1-8
 

W turnieju walczono też o tytuł króla strzelców. Po zakończeniu rozgrywek
3 zawodników miało 3 zdobyte bramki na swoim koncie: Jacek Biedrzycki z Mizerowa,  Sebastian Palarczyk i Paweł Kumor z Suszca.
Do serii rzutów karnych stawiło się dwóch ostatnich zawodników i po trzeciej serii rzutów karnych ostatecznym zwycięzcą został Sebastian Palarczyk. Natomiast najlepszym
 bramkarzem turnieju wybrany został Mateusz Bąk z Suszca.


W trakcie turnieju padały pytania gdzie odbędzie się kolejny turniej o
puchar wójta w roku 2010? Być może na nowym boisku w Radostowicach padały sugestie.

 
 

 

Organizator: LKS Mizerów

 

274075