Przejdź do treści
Hala Sportowa
Przejdź do stopki

V OTWARTY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO "MIKOŁAJKOWY" - 6.12.2009

Treść

 

V OTWARTY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO "MIKOŁAJKOWY" - 6.12.2009r.
 
 
Hala sportowa w Suszcu po raz piąty gościła sympatyków popularnego ping ponga na Otwartym „Mikołajkowym” Turnieju Tenisa Stołowego, który odbył się 6 grudnia br.
W rozegranych 10 kategoriach wzięły udział zarówno dzieci szkół podstawowych (najmłodsza uczestniczka z I klasy szkoły podstawowej!), młodzież gimnazjalna oraz dorośli. W tym roku najliczniejszą grupę stanowili chłopcy ze szkół podstawowych klas V-VI - 33 uczestników oraz uczniowie gimnazjum. W tych kategoriach tradycyjnie już najsilniejsze i najliczniejsze grupy pingpongistów stanowili uczniowie szkół z Radostowic oraz  z Suszca. Także Kobielice stawiły się do turnieju liczną grupą chłopców.
Łącznie, 114 zawodników wzięło udział w turnieju, a po 7 godzinach rywalizacji na 12 stołach ping pongowych poznaliśmy zwycięzców poszczególnych kategorii.
 
 
 
 
 
Harmonogram turnieju oraz kategorie:
 
godz.10.00
Dzieci niezrzeszone w sekcjach (klubach) tenisach stołowego.
  - Szkoły podstawowe - klasy IV i młodsi (chłopcy, dziewczęta)
   - Szkoły podstawowe - klasy V i VI (chłopcy, dziewczęta)
- Młodzieżowcy zrzeszeni w klubach tenisa stołowego– do 18 roku życia (chłopcy, dziewczęta)
             
godz.14.00
Uczestnicy niezrzeszeni w sekcjach (klubach) tenisach stołowego. Okres karencji-1 rok.
  - Gimnazjum – klasy I-III (chłopcy, dziewczęta)
 
godz.15.00
Uczestnicy niezrzeszeni w sekcjach (klubach) tenisach stołowego.
 -  Senior– 17-45 roku życia (kobiety, mężczyźni) do IV Ligi Okręgowej
 - Oldbojepowyżej 45 lat                                             
  
 
 
 
Lista zwycięzców w poszczególnych kategoriach
 
KATEGORIA I - IV:                                  
 
Dziewczyny:                                                   
1. Wróblewska Karolina
2. Niedziela Julia
3. Wieczorek Patrycja
Uczestników - 5
 
 
Chłopcy:
1. Paszek Łukasz
2. Kowalik Kamil
3. Błąkała Michał
Uczestników - 6
 
 
KATEGORIA V – VI:
 
Dziewczyny:
1. Winkler Agnieszka
2. Winkler Iwona
3. Konieczny Patrycja
Uczestników - 5
 
 
Chłopcy:
1. Rus Jacek
2. Friebe Sebastian
3. Poloczek Tomasz
Uczestników - 32
 
 
KATEGORIA GIMNAZJUM:
 
Dziewczyny:
1. Wyrobek Małgorzata
2. Morkisz Martyna
3. Wicherek Katarzyna
Uczestników - 13
 
 
Chłopcy:
1. Uniszewski Mariusz
2. Szop Jakub
3. Kowalczyk Mateusz
Uczestników - 20
 
 
  
KATEGORIA ZRZESZONA:
 
Dziewczyny:
1. Friebe Domnika
2. Pala Paulina
3. Placek Katarzyna
Uczestników - 5
 
Chłopcy:
1. Żmij Tomasz
2. Janosz Wojciech
3. Łosiński Wojciech
Uczestników - 4
 
SENIORZY:
 
1. Szczypta Robert                                                                
2. Giza Wojciech
3. Łosiński Mirosław
Uczestników - 18
 
 
WETERANI:
 
1. Miśkowiec Jerzy
2. Bańczyk Wiesław
3. Mielczarek Tadeusz
 
Uczestników - 6
 
 
 
Najlepsi zawodnicy każdej kategorii otrzymali pamiątkowe medale oraz drobne nagrody rzeczowe.
Organizator turnieju składa serdeczne podziękowania dyrektorom: Gimnazjum Publicznego w Radostowicach Pani Teresie Wyrobek oraz dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rudziczce Pani Małgorzacie Merkel, za udostępnienie 8 stołów do tenisa, niezbędnych do przeprowadzenia turnieju. 
 
 
 Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy za rok.
 
179474