Przejdź do treści
Hala Sportowa
Przejdź do stopki

Mistrzostwa Gminy Suszec w Narciarstwie Alpejskim

Treść

 
MISTRZOSTWA GMINY SUSZEC
W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM
WISŁA - STOŻEK
01 marca 2011r.
 
 
 
 

Kategoria szkół podstawowych - dziewczęta.
1. Sekta Zuzanna
2. Niedziela Julia
3. Habor Dominika


 

Kategoria szkół podstawowych - chłopcy.
1. Biały Jakub
2. Biały Michał
3. Waliczek Radosław



 

Kategoria gimnazjum - dziewczęta.
1. Litera Maria
2. Błaszczyk Klaudia
3. Jędrzejek Klaudia



 

Kategoria gimnazjum - chłopcy.
1. Szendera Fryderyk
2. Urbanek Patryk
3. Świerkot Mateusz



Kategoria 17-20 lat - mężczyzn.
1. Neumann Arkadiusz
2. Świerkot Jakub
3. Habor Mateusz

 

 

 


 

Kategoria 17-20 lat  - kobiet.
1. Biały Martyna

Kategoria 21-35 lat - kobiet.
1. Dziech Donata
2. Kotas Anna
3. Chwastek Wioletta



 

Kategoria 21-35 lat - mężczyzn.
1. Witoszek Wojciech
2. Cieślar Aleksander
3. Cieślar Piotr



 

Kategoria 36-50 lat - kobiet.
1. Habor Janina
2. Cieślar Małgorzata


 

Kategoria 36-50 lat - mężczyzn.
1. Szendera Waldemar



 

Kategoria + 50 lat - mężczyzn.
1. Cieślar Edward





 

Kategoria +50 lat - kobiet.
1. Sysoł Bronisława




Kategoria drużynowa szkół podstawowych - dziewcząt.
1. Szkoła Podstawowa w Radostowicach - 59 pkt.
2. Szkoła Podstawowa w Mizerowie - 34 pkt.
3.  Szkoła Podstawowa w Suszcu - 29 pkt.



 

Kategoria drużynowa szkół podstawowych - chłopców.
1. Zespół Szkolno Przedszkolny w Kryrach - 56 pkt.
2. Szkoła Podstawowa w Suszcu - 46 pkt.
3. Szkoła Podstawowa w Radostowicach  - 26 pkt.



 

Kategoria drużynowa gimnazjum - dziewczęta.
1. Gimnazjum Publiczne w Suszcu - 58 pkt.
2. Gimnazjum Publiczne w Radostowicach- 18 pkt.
3. Gimnazjum Publiczne w Kryryach  - 17 pkt.




Kategoria drużynowa gimnazjum - chłopcy.
1. Gimnazjum Publiczne w Kryrach - 53 pkt.
2. Gimnazjum Publiczne w Suszcu- 18 pkt.
3. Gimnazjum Publiczne w Radostowicach  - 17 pkt.


W zawodach wzięło udział 55 zawodników i zawodniczek.
Najlepsze czasy w kategorii open kobiet:
1. Litera Maria - 23,01
2. Biały Martyna - 23,62
3. Błaszczyk Klaudia - 25,36
4. Dziech Donata - 25,67
5. Jędrzejek Klaudia - 25,82

Najlepsze czasy w kategorii open mężczyzn:
1. Neuman Arkadiusz - 19,73
2. Świerkot Jakub - 19,75
3. Habor Mateusz - 20,30
4. Szendera Fryderyk - 20,65
5. Witoszek Wojciech - 20,87

 

GRATULUJEMY WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM I UCZESTNIKOM ZAWODÓW!!!


 



 

 

179474