Przejdź do treści
Hala Sportowa
Przejdź do stopki

Terminarz i wyniki

Treść

 


Aktualności Terminarz Tabela Fair Play Strzelcy Forum

TERMINARZ I WYNIKI SPOTKAŃ LIGOWYCH 
 I LIGA  II LIGA   III LIGA

TERMINARZ I WYNIKI SPOTKAŃ I LIGI - runda II

1 kolejka (hala w Pszczynie) - 17 stycznia 2010

 

 
grupa mistrzowska
 
16:50
FC Profi M-Tec – Pawłowice
4:1 (1:0)
17:40
Japi-Bud – All Stars
 2:8 (1:3)
pauza
Belfer Team
 
 
grupa spadkowa
 
18:30
ATS Jakub – Cadi-Car
 11:2 (3:1)
19:20
Dopieralski ST – Ełka Team
3:3 (3:1)
pauza
Inny Zespół
 
     
2 kolejka (hala w Suszcu) - 24 stycznia 2010

 

 
grupa mistrzowska
 
12:00
Pawłowice – Japi-Bud
5:0 w.o.
12:50
All Stars – Belfer Team
 6:0 (3:0)
pauza
FC Profi M-Tec
 
 
grupa spadkowa
 
13:40
Cadi-Car – Dopieralski ST
 2:3 (1:3)
14:30
Ełka Team – Inny Zespół
 7:1 (2:0)
pauza
ATS Jakub
 
     
3 kolejka (hala w Suszcu) - 31 stycznia 2010

 

 
grupa mistrzowska
 
11:00
Japi-Bud – FC Profi M-Tec
3:13 (1:4)
11:50
Belfer Team – Pawłowice
 3:4 (0:3)
pauza
All Stars
 
 
grupa spadkowa
 
12:40
Dopieralski ST – ATS Jakub
 4:7 (2:2)
13:30
Inny Zespół – Cadi-Car
 4:9 (2:1)
pauza
Ełka Team
 
     
4 kolejka (hala w Suszcu) - 6 lutego 2010

 

 
grupa mistrzowska
 
13:00
All Stars – FC Profi M-Tec
7:2 (4:0)
 13:50
Japi-Bud – Belfer Team
 5:3 (2:1)
pauza
Pawłowice
 
 
grupa spadkowa
 
 14:40
Ełka Team – ATS Jakub
 3:5 (1:3)
 15:30
Dopieralski ST – Inny Zespół
 0:5 w.o.
pauza
Cadi-Car
 
     
5 kolejka (hala w Pszczynie) - 14 lutego 2010

 

 
grupa mistrzowska
 
17:00
All Stars – Pawłowice
1:3 (0:0)
 17:50
Belfer Team – FC Profi M-Tec
 0:5 w.o.
pauza
Japi-Bud
 
 
grupa spadkowa
 
 18:40
Ełka Team – Cadi-Car
 4:5 (1:2)
 19:30
Inny Zespół – ATS Jakub
 1:6 (0:0)
pauza
Dopieralski ST
 


TERMINARZ I WYNIKI SPOTKAŃ I LIGI - runda I


1 kolejka (hala w Suszcu) - 11 listopada
13:30
Pawłowice – FC Profi M-Tec
8:3 (3:0)
14:20
ATS Jakub – Japi-Bud
 6:6 (5:2)
15:10
Dopieralski ST – Ełka Team
 5:7 (2:3)
16:00
Belfer Team – Cadi-Car
 6:4 (1:3)
16:50
Inny Zespół – All Stars
 1:4 (1:3)
     
2 kolejka (hala w Pszczynie) - 15 listopada
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
13:10
Pawłowice – Ełka Team
4:1 (2:1)
14:00
Inny Zespół – Japi-Bud
 3:3 (2:1)
14:50
FC Profi M-Tec – ATS Jakub
 7:3 (4:3)
15:40
All Stars – Belfer Team
 3:3 (3:1)
16:30
Cadi-Car – Dopieralski ST
 1:2 (0:1)
     
3 kolejka (hala w Suszcu) -  22 listopada
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
12:30
ATS Jakub – Ełka Team
2:2 (1:2)
13:20
Inny Zespół – Dopieralski ST
 5:2 (2:1)
14:10
All Stars – Japi-Bud
 7:2 (3:2)
15:00
Pawłowice – Belfer Team
 4:2 (2:1)
15:50
Cadi-Car – FC Profi M-Tec
 1:8 (1:3)
     
4 kolejka (hala w Pszczynie) - 28 listopada
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
17:30
Cadi-Car – Inny Zespół
3:2 (2:0)
18:20
Pawłowice – Dopieralski ST
 5:4 (2:3)
19:10
Ełka Team – Belfer Team
 3:3 (1:2)
20:00
ATS Jakub – All Stars
 1:6 (0:2)
20:50
FC Profi M-Tec – Japi-Bud
 5:6 (2:1)
     
5 kolejka (hala w Suszcu) -  5 i 12 grudnia
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 
5 grudnia - sobota
 
17:20
All Stars – Ełka Team
8:0 (4:0)
 
12 grudnia - sobota
 
16:30
FC Profi M-Tec – Belfer Team
7:5 (5:2)
17:20
Cadi-Car – Pawłowice
3:5 (2:2)
18:10
ATS Jakub – Inny Zespół
 3:4 (1:2)
19:00
Japi-Bud – Dopieralski ST
 7:5 (4:1)
     
6 kolejka - 6 i 20 grudnia
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 
6 grudnia - niedziela - hala w Pszczynie
 
19:15
FC Profi M-Tec – All Stars
2:3 (0:2)
  20 grudnia - niedziela - hala w Suszcu  
13:20 Pawłowice – Japi-Bud 4:5 (2:1)
 
14:10
Inny Zespół – Ełka Team
 1:9 (0:4)
15:00
ATS Jakub – Cadi-Car
 3:4 (2:3)
15:50
Belfer Team – Dopieralski ST
 5:2 (0:0)
     
7 kolejka (w Pszczynie) -27 grudnia
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
14:20
Cadi-Car – Ełka Team
1:3 (0:1)
15:10
FC Profi M-Tec – Inny Zespół
 6:4 (3:2)
16:00
All Stars – Dopieralski ST
 8:2 (5:1)
16:50
ATS Jakub – Pawłowice
 3:4 (0:0)
17:40
Japi-Bud – Belfer Team
 3:5 (2:2)
     
8 kolejka (w Suszcu) - 02 stycznia 2010
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
15:50
ATS Jakub – Dopieralski ST
5:1 (3:0)
 16:40
Pawłowice – All Stars
 3:3 (3:1)
 17:30
Inny Zespół – Belfer Team
 4:6 (0:5)
 18:20
Cadi-Car – Japi-Bud
 8:5 (3:2)
 19:10
FC Profi M-Tec – Ełka Team
 5:10 (1:5)
     
9 kolejka (w Pszczynie) - 03 stycznia 2010
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 16:00
Ełka Team – Japi-Bud
1:3 (0:2)
 16:50
Belfer Team – ATS Jakub
 4:2 (3:0)
 17:40
Inny Zespół – Pawłowice
 0:5 (0:2)
 18:30
All Stars – Cadi-Car
 9:3 (4:2)
 19:20
FC Profi M-Tec – Dopieralski ST
 4:2 (2:0)
 
 
 
179474