Przejdź do treści
Hala Sportowa
Przejdź do stopki

Terminarz

Treść

                                                                                           

 

 

 Terminarz    Tabela  Aktualności

TERMINARZ SUSZECKIEJ LIGI OLDBOJÓW

 sezon 2009/2010
 

  

Kolejka 1
GKS Futsal Pawłowice
 
ATS Orły Mirosława k.
15 listopada,godz.14:30
Związek Górnośląski Suszec
 9:2
FC Magnat Żory
15 listopada,godz.15:20
Solidarność Łaziska 5:3
Kobiór
15 listopada,godz.16:10
GEO-BUD Żory
 
pauzuje
Kolejka 2
Kobiór  1:6 Związek Górnośląski Suszec 29 listopada,godz.14:30
FC Magnat Żory  wo. GKS Futsal Pawłowice 29 listopada,godz.15:20
ATS Orły Mirosława K.  11:5 GEO-BUD Żory 29 listopada,godz.16:10
Solidarność Łaziska     pauzuje
       
 
Kolejka 3
GEO- BUD Żory
 3:4
FC Magnat Żory
13 grudnia, godz.14:30
GSK Futsal Pawłowice
 9:2
Kobiór
13 grudnia, godz.15:20
Związek Górnośląski Suszec
 4:3
Solidarność Łaziska
13 grudnia, godz.16:10
ATS Orły Mirosława K.
 
pauzuje
 
Kolejka 4
Solidarność Łaziska
 3:5
GKS Futsal Pawłowice
3 stycznia, godz.14:30
Kobiór
3:5
GEO- BUD Żory
3 stycznia, godz.15:20
ATS Orły Mirosława K.
6:5
FC Magnat Żory
3 stycznia, godz.16:10
Związek Górnośląski Suszec
 
pauzuje
 
Kolejka 5
GEO- BUD Żory
 
Solidarność Łaziska
17 stycznia, godz.14:30
GKS Futsal Pawłowice
 
Związek Górnośląski Suszec
17 stycznia, godz.15:20
Kobiór
 
ATS Orły Mirosława K.
17 stycznia, godz.16:10
FC Magnat Żory
 
pauzuje
 
Kolejka 6
Związek Górnośląski Suszec
 
GEO- BUD Żory
31 stycznia, godz.14:30
ATS Orły Mirosława K.
 
Solidarność Łaziska
31 stycznia, godz.15:20
FC Madness Żory
 
Kobiór
31 stycznia, godz.16:10
GKS Futsal Pawłowice
 
pauzuje
 
Kolejka 7
GEO- BUD Żory
 
GKS Futsal Pawłowice
7 lutego, godz.14:30
Solidarność Łaziska
 
FC Madness Żory
7 lutego, godz.15:20
Związek Górnośląski Suszec
 
ATS Orły Mirosława K.
7 lutego, godz.16:10
Kobiór
 
pauzuje
 
Kolejka 8
Solidarność Łaziska
 
Związek Górnośląski Suszec
21 lutego, godz. 15:20
ATS Orły Mirosława K.
 
FC Madness Żory
21 lutego, godz. 16:10
Kolejka 9
Solidarność Łaziska
4:2 
 ATS Orły Mirosława K.
 1 marca, 18:30
Związek Górnośląski Suszec
 9:1
 FC Madness Żory
 1 marca, 19:20
 
Kolejka 10
Związek Górnośląski Suszec
 3:1
 ATS Orły Mirosława K.
 7 marca, 14:30
 Solidarność Łaziska
 12:3
FC Madness Żory
 7 marca, 15:20
 
 
 

 

 

 

181359