Przejdź do treści
Hala Sportowa
Przejdź do stopki

I liga

Treść


 

Aktualności Terminarz
 Wyniki
Tabele
Fair Play
Strzelcy Forum
Drużyny

TERMINARZ I WYNIKI SPOTKAŃ GRUPOWYCH
 Grupa "suszecka" Grupa "pszczyńska"
Grupa "mieszana"

TERMINARZ I WYNIKI SPOTKAŃ LIGOWYCH
 I liga II liga
III liga

TERMINARZ I LIGI

Terminy i miejsce rozegrania spotkań, w których nie podano godzin ją jedynie orientacyjne i mogą ulec zmianie!

1 kolejka (hala w Suszcu) - 24 stycznia
 
All Stars – Pawłowice
3:3
 
KWK Pniówek – Profi M-Tec Futsal
5:4
 
Mieszko – Dopieralski ST
1:5
 
Inny Zespół Cz.-Dz. – Ełka Team
2:6
21:00
Cadi-Car Pszczyna – Kryry
7:4
     
2 kolejka (hala w Pszczynie) - 1 lutego 2009
 16:30
All Stars – Dopieralski ST
 5:3
 17:20
Cadi-Car – Profi M-Tec Futsal
 2:2
 18:10
Pawłowice – KWK Pniówek
 7:2
 19:00
Kryry – Inny Zespół
 0:3
 19:50
Ełka Team – Mieszko
 2:2
     
3 kolejka (hala w Pszczynie) -  8 i 14 lutego 2009
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 
Profi M-Tec Futsal – Mieszko
2:6
 09:00
Pawłowice – Inny Zespół
3:3
 10:00
Kryry – Dopieralski ST
 7:4
 11:40
Ełka Team – All Stars
 5:4
  14 lutego (sobota)  
18:50
KWK Pniówek – Cadi-Car
 7:2
     
4 kolejka (hala w Pszczynie) - 15 lutego 2009
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 
Ełka Team – Cadi-Car
3:4
 12:30
All Stars – Mieszko
8:2
 13:20
Dopieralski ST – Inny Zespół
 7:3
 14:10
KWK Pniówek – Kryry
 7:2
 15:00
Pawłowice – Profi M-Tec Futsal
 10:8
     
5 kolejka (hala w Suszcu) -  22 lutego 2009
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 
KWK Pniówek – Dopieralski ST
4:5
 10:10
Cadi-Car – Mieszko
3:2
 11:00
All Stars – Inny Zespół
 7:0
 11:50
Kryry – Profi M-Tec Futsal
 0:5 w.o.
 12:40
Ełka Team – Pawłowice
 4:3
     
6 kolejka (hala w Suszcu) - 1 marca 2009
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 
Pawłowice – Kryry
12:7
 13:30
All Stars – Profi M-Tec Futsal
2:4
 14:20
Cadi-Car – Dopieralski ST
 6:12
 15:10
KWK Pniówek – Ełka Team
 3:2
 16:00
Inny Zespół – Mieszko
 7:3
     
7 kolejka (w Pszczynie) - 7 i 11 marca 2009
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 
11 marca (środa)
21:00 Ełka Team – Dopieralski ST 3:4
  7 marca (sobota)  
 17:20
Pawłowice – Cadi-Car
8:2
 18:10
Kryry – Mieszko
 0:5w.o.
 19:00
KWK Pniówek – All Stars
 2:4
 19:50
Profi M-Tec Futsal – Inny Zespół
 9:2
     
8 kolejka (hala w Pszczynie) - 14 marca 2009
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 
KWK Pniówek – Mieszko
1:6
 
All Stars – Kryry
4:0
 
Cadi-Car – Inny Zespół
5:7
 14:00
Ełka Team – Profi M-Tec Futsal
2:6
 14:50
Pawłowice – Dopieralski ST
 7:1
     
9 kolejka (hala w Suszcu) - 8 i 15 marca 2009
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 
Dopieralski ST – Profi M-Tec Futsal
2:6
  8 marca (niedziela)  
 11:00
Inny Zespół – KWK Pniówek
8:10
  15 marca (niedziela)  
 14:20
Cadi-Car – All Stars
3:2
 15:10
Kryry – Ełka Team
 3:5
 16:00
Pawłowice – Mieszko
 8:4

 

 

181359