Przejdź do treści
Hala Sportowa
Przejdź do stopki

II liga

Treść


 


Aktualności Terminarz
 Wyniki
Tabele
Fair Play
Strzelcy Forum
Drużyny

TERMINARZ I WYNIKI SPOTKAŃ GRUPOWYCH
 Grupa "suszecka" Grupa "pszczyńska"
Grupa "mieszana"

TERMINARZ I WYNIKI SPOTKAŃ LIGOWYCH
 I liga II liga
III liga

TERMINARZ II LIGI

Terminy i miejsce rozegrania spotkań, w których nie podano godzin ją jedynie orientacyjne i mogą ulec zmianie!

1 kolejka (hala w Suszcu) - 24 i 25 stycznia
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 
ATS Jakub - Belfer Team
3:4
 
24 stycznia 2009 - sobota
 
20:10
Japibud – Suszec
3:4
 
25 stycznia 2009 - niedziela
 
09:00
GKS Futsal – The Blues
 3:4
09:50
Sew-Met - Czwórkowicze
 8:2
10:40
Gardawice - Eurobud
 7:3
     
2 kolejka (hala w Pszczynie) - 1 lutego 2009
 
Japibud – Sew-Met
8:2
 13:10
Suszec – GKS Futsal
 5:2
 14:00
The Blues – Belfer Team
 7:9
 14:50
Czwórkowicze – Gardawice
 3:7
 15:40
Eurobud – ATS Jakub
 1:7
     
3 kolejka (hala w Pszczynie) -  8 lutego 2009
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 
Suszec – The Blues
3:7
 12:30
Eurobud - Sew-Met
 8:1
 13:20
Czwórkowicze - Japibud
 2:8
 14:10
GKS Futsal - ATS Jakub
 0:5 w.o.
 15:00
Gardawice - Belfer Team
 6:7
     
4 kolejka (hala w Pszczynie) - 15 lutego 2009
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 
ATS Jakub - Japibud
5:6
 
GKS Futsal - Eurobud
7:5
 10:50
Suszec - Belfer Team
 3:4
 11:40
Gardawice - Sew-Met
 1:6
 15:50
Czwórkowicze – The Blues
 2:7
     
5 kolejka (hala w Suszcu) -  22 lutego 2009
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 
Sew-Met – Belfer Team
5:5
 13:30
Eurobud – Japibud
2:5
 14:20
GKS Futsal - Gardawice
 5:4
 15:10
The Blues – ATS Jakub
 3:5
 16:00
Czwórkowicze – Suszec
 3:4
     
6 kolejka (hala w Suszcu) - 28 luty 2009
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 12:00
Sew-Met – Suszec
 3:8
 12:50
Eurobud – The Blues
 2:5
 13:40
Gardawice – Japibud
 6:8
 14:30
Czwórkowicze - ATS Jakub
 1:9
 15:20
GKS Futsal - Belfer Team
 4:7
     
7 kolejka (hala w Suszcu) 1 i 8 marca 2009
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 
Suszec – Gardawice
7:2
 
ATS Jakub – Sew-Met
6:4
 
Czwórkowicze – GKS Futsal
3:0
1 marca 2009 - niedzeila
 
 09:20 Belfer Team – Eurobud  1:6
  8 marca 2009 - niedzeila  
 11:50
The Blues – Japibud
4:8
     
8 kolejka (hala w Pszczynie) - 14 marca 2009
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
15:40
Suszec – Eurobud
 7:3
 16:30
Sew-Met – The Blues
 4:6
 17:20
Gardawice – ATS Jakub
 2:8
 18:10
GKS Futsal – Japibud
 4:5
 19:00
Czwórkowicze – Belfer Team
 0:5w.o.
     
9 kolejka (hala w Suszcu) - 15 marca 2009
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 
Czwórkowicze – Eurobud
3:11
 
Gardawice – The Blues
3:4
 
Japibud – Belfer Team
4:3
 09:20
Sew-Met – GKS Futsal
 2:8
 10:10
Suszec – ATS Jakub
 5:8
 

 
179474