Przejdź do treści
Hala Sportowa
Przejdź do stopki

Suszec

Treść


 

Aktualności Terminarz
 Wyniki
Tabele
Fair Play
Strzelcy Forum
Drużyny

TERMINARZ I WYNIKI SPOTKAŃ GRUPOWYCH
 Grupa "suszecka" Grupa "pszczyńska"
Grupa "mieszana"

TERMINARZ I WYNIKI SPOTKAŃ LIGOWYCH
 I liga II liga
III liga


 
TERMINARZ LIGI FUTSALU Pszczyna – Suszec
I runda - grupa „suszecka”
sezon 2008/2009
   
1 kolejka (hala sportowa w Suszcu) - 11 listopada (wtorek)
   
 16:00
Pawłowice – Radostowice
 6:1
   
16:50
All Stars – Mizerów
 4:3
   
17:40
Suszec – Kryry
 3:2
   
18:30
The Blues – Gardawice
 4:3
   
19:20
Joga Bonito Squad – Rybówka
 6:4
         
   
2 kolejka (hala sportowa w Suszcu) - 15 i 16 listopada
   
15 listopada 2008 - sobota
 
    17:40 Joga Bonito Squad - Mizerów
 4:3
      16 listopada 2008 - niedziela  
   
13:40
Gardawice - Kryry
 4:6
   
14:30
Rybówka - Suszec
 5:9
   
15:20
Radostowice - The Blues
 2:2
   
16:10
Pawłowice – All Stars
 3:3
         
   
3 kolejka (hala sportowa w Suszcu) -  23 listopada (niedziela)
   
 13:30
Joga Bonito Squad – Gardawice
 3:3
   
 14:20
Radostowice – All Stars
 1:5
   
 15:10
Mizerów – The Blues
 2:0
   
 16:00
Pawłowice – Suszec
 6:6
   
 16:50
Kryry – Rybówka
 9:3
         
   
4 kolejka (hala sportowa w Suszcu) - 29 listopada (sobota)
   
 18:00
Pawłowice – Rybówka
 13:2
   
 18:50
Mizerów – Kryry
 2:4
   
 19:40
All Stars – The Blues
 12:2
   
 20:30
Joga Bonito Squad – Radostowice
 3:4
   
 21:20
Gardawice – Suszec
 2:7
         
   
5 kolejka (hala sportowa w Suszcu) -  14 grudnia i 21 grudnia
   
 
14 grudnia 2008 - niedzeila
 
   
13:30
Pawłowice - The Blues  8:4
   
 14:20
Rybówka - Gardawice
 3:9
   
 15:10
Radostowice - Kryry
 2:7
   
 16:00
Suszec - Mizerów
 3:3
      21 grudnia 2008 - niedziela
 
   
 12:00
Joga Bonito Squad – All Stars
 2:10
         
   
6 kolejka (hala sportowa w Suszcu) - 20 grudnia 
   
 14:30
Kryry – All Stars
 0:4
   
 15:15
Joga Bonito Squad – The Blues
 2:3
   
 20:00
Pawłowice – Gardawice
 8:4
   
 20:50
Rybówka – Mizerów
 5:8
   
 21:40
Radostowice – Suszec
 3:4
         
   
7 kolejka (hala sportowa w Suszcu) - 04 stycznia 2009 (niedziela)
   
 12:50
All Stars – Suszec
 4:1
   
 13:40
Rybówka - Radostowice
 6:4
   
 14:30
Gardawice – Mizerów
 7:3
   
 15:20
Kryry – The Blues
 3:2
   
 16:10
Joga Bonito Squad – Pawłowice
 2:7
         
   
8 kolejka (hala sportowa w Suszcu) - 11 stycznia 2009 (niedziela)
   
 12:50
Mizerów – Pawłowice
 4:9
   
 13:40
Rybówka – All Stars
 1:22
   
 14:30
Suszec - The Blues
 3:7
   
 15:20
Kryry - Joga Bonito Squad
 11:7
   
 16:10
Radostowice - Gardawice
 2:3
         
   
9 kolejka (hala sportowa w Suszcu) - 18 stycznia 2009 (niedziela)
   
 12:50
Kryry – Pawłowice
 7:12
   
 13:40
Rybówka - The Blues
 4:4
   
 14:30
Radostowice – Mizerów
 5:0 w.o.
   
 15:20
Joga Bonito Squad - Suszec
 3:11
   
 16:10
Gardawice – All Stars
 1:10
 
179560