Przejdź do treści
Hala Sportowa
Przejdź do stopki

Terminarz

Treść

 

TERMINARZ SUSZECKIEJ LIGI OLDBOJÓW
sezon 2008/2009
 

 
Kolejka 1
GEO- BUD Żory
 
ATS Orły
 8 listopada, godz.16:00
Boys +60 Kryry
 8:2
Radostowice
8 listopada,godz.16:50
GKS Futsal Pawłowice
 2:7
Związek Górnośląski Suszec
15 listopada,godz.16:00
 
0:7 
Łaziska
22 listopada,godz.20:00
Rybówka
 3:4
FC Żory
8 listopada,godz.19:20
 
Kolejka 2
FC Żory
3:5
 
22 listopada,godz.19:10
ATS Orły
2:3 Boys +60 Kryry 11 lutego 2009
Radostowice
2:9
GKS Futsal Pawłowice
22 listopada,godz.20:50
Związek Górnośląski Suszec
9:2
 
13 grudnia ,godz.16:40
Rybówka
2:14
 
22 listopada,godz. 18:20
Łaziska- pauza 
Kolejka 3
GKS Futsal Pawłowice
9:4
ATS Orły
 
 
 
Radostowice
6 grudnia, godz. 16:50
 
4:3
Łaziska
6 grudnia, godz. 17:40
GEO- BUD Żory
13:6
 
6 grudnia, godz. 18:30
Boys +60 Kryry
 
Rybówka
6 grudnia, godz. 19:20
Związek Górnośląski Suszec- pauza 
Kolejka 4
 
3:12 
Łaziska
20 grudnia, godz. 16:00
Związek Górnośląski Suszec
 
 
20 grudnia, godz. 16:50
ATS Orły
 2:2
 
20 grudnia, godz. 17:40
Rybówka
 3:15
GKS Futsal Pawłowice
20 grudnia, godz. 18:30
GEO- BUD Żory
 
Boys +60 Kryry
20 grudnia, godz. 19:20
Radostowice- pauza 
Kolejka 5
 
 
Radostowice
10 stycznia, godz. 16:00
Łaziska
 
Związek Górnośląski Suszec 
10 stycznia, godz. 16:50
Boys +60 Kryry
 4:10
 
10 stycznia, godz. 17:40
       
GKS Futsal Pawłowice
 8:5
GEO- BUD Żory
17 stycznia godz. 19:50
 
 7 :2
Rybówka  
10 stycznia, godz. 19:20
ATS Orły- pauza 
Kolejka 6
 
 
Związek Górnośląski Suszec
przełożony
Radostowice
2:8
Łaziska
24 stycznia, godz. 16:50
  7:5
Kobiór
24 stycznia, godz. 17:40
Boys +60 Kryry
4:8
 
24 stycznia, godz. 18:30
GEO- BUD Żory 6:2
  
24 stycznia, godz. 19:20
 
Kolejka 7
Związek Górnośląski Suszec
 9:0
Radostowice
31 stycznia, godz. 16:00
GKS Futsal Pawłowice
 
6:7
 
31 stycznia, godz. 16:50
 
2:3
Boys +60 Kryry
31 stycznia, godz. 17:40
 
5:0
Rybówka  
31 stycznia, godz. 18:30
ATS Orły
5:2
Łaziska
31 stycznia, godz. 19:20
GEO- BUD Żory - pauza 
Kolejka 8
 FC Żory
  4:6
Radostowice
12 luty, godz. 18:00
ATS Orły
  7:3
Związek Górnośląski Suszec
12 luty, godz. 18:50
Rybówka
  3:9
Łaziska 
12 luty, godz. 19:40
GEO- BUD Żory
  3:8 Kobiór
12 luty, godz. 20:30
GKS Futsal Pawłowice
 
 
12 luty, godz. 21:20
Boys +60 Kryry - pauza 
 
Kolejka 9
 Radostowice
1:9
ATS Orły
21 luty, godz. 16:00
 
 9:4
 
21 luty, godz. 16:50
Łaziska
5:3
GEO- BUD Żory 
21 luty, godz. 17:40
  23:1
Rybówka
21 luty, godz. 18:30
 
 
 
21 luty, godz. 19:20
GKS Futsal Pawłowice- pauza 
Kolejka10
 FC Żory           
4:8
ATS Orły
07 marzec, godz. 16:00
Rybówka           
 6:1
Radostowice
07 marzec, godz. 16:50
GEO- BUD Żory    
2:5
Związek Górnośląski Suszec 
07 marzec, godz. 17:40
  3:11
Łaziska
07 marzec godz. 18:30
GKS Futsal Pawłowice 
 
 
07 marzec, godz. 19:20
  
Kolejka 11
Kobiór
5:3
 
14 marzec, godz. 16:00
Łaziska
 4:7
 
14 marzec, godz. 16:50
Związek Górnośląski Suszec
10:1
Boys +60 Kryry
14 marzec, godz. 17:40
Radostowice 
2:8
GEO- BUD Żory
14 marzec, godz. 18:30
ATS Orły
 
Rybówka
14 marzec, godz. 19:20
FC Żory- pauza
 
 
 

 
179474