Przejdź do treści
Hala Sportowa
Przejdź do stopki

Terminarz

Treść

 


TERMINARZ SUSZECKIEJ LIGI OLDBOJÓW
sezon 2007/2008
 

Kolejka 1
KiK Oldboje
 
Radostowice
 przełożony
Kobiór
 5:6
Łaziska
10 listopada,godz.16:00
GKS Futsal Pawłowice
 4:8
ATS Orły
10 listopada,godz.16:50
Synki z Żor
 2:5
Gardawice
10 listopada,godz.17:40
GEO-BUD Żory
 3:9
Związek Górnośląski Suszec
10 listopada,godz.18:30
 
Kolejka 2
Radostowice
 1:9
Związek Górnośląski Suszec
18 listopada,godz. 16:00
Gardawice
 7:4
GEO-BUD Żory
18 listopada,godz. 16:50
ATS Orły
 3:5
Synki z Żor
18 listopada,godz. 17:40
Łaziska
 10:2
GKS Futsal Pawłowice
18 listopada,godz. 18:30
KiK Oldboje
 5:7
Kobiór
18 listopada,godz. 19:20
 
Kolejka 3
Kobiór
 4:1
Radostowice
8 grudnia, godz. 16:00
GKS Futsal Pawłowice
 11:3
KiK Oldboje
8 grudnia, godz. 16:50
Synki z Żor
 6:2
Łaziska
Przełożony
GEO-BUD Żory
 8:7
ATS Orły
8 grudnia, godz. 18:30
Związek Górnośląski Suszec
 5:3
Gardawice
8 grudnia, godz. 19:20
 
Kolejka 4
Gardawice
 7:3
Radostowice
15 grudnia, godz. 16:00
KiK Oldboje
 2:4
Synki z Żor
15 grudnia, godz. 16:50
Kobiór
 5:8
GKS Futsal Pawłowice
15 grudnia, godz. 17:40
ATS Orły
 6:1
Związek Górnośląski Suszec
15 grudnia, godz. 18:30
GEO-BUD Żory
 
Łaziska
Przełożony
 
Kolejka 5
GKS Futsal Pawłowice
 
Radostowice
5 stycznia, godz. 16:00
Synki z Żor
 
Kobiór
5 stycznia, godz. 16:50
GEO-BUD Żory
 
KiK Oldboje
5 stycznia, godz. 17:40
Związek Górnośląski Suszec
 
Łaziska
5 stycznia, godz. 18:30
Gardawice
 
ATS Orły
5 stycznia, godz. 19:20
 
Kolejka 6
Radostowice
 
ATS Orły
12 stycznia, godz. 16:00
Łaziska
 
Gardawice
12 stycznia, godz. 16:50
KiK Oldboje
 
Związek Górnośląski Suszec
12 stycznia, godz. 17:40
Kobiór
 
GEO-BUD Żory
12 stycznia, godz. 18:30
GKS Futsal Pawłowice
 
Synki z Żor
12 stycznia, godz. 19:20
 
Kolejka 7
Synki z Żor
 
Radostowice
9 luty, godz. 16:00
GEO-BUD Żory
 
GKS Futsal Pawłowice
9 luty, godz. 16:50
Związek Górnośląski Suszec
 
Kobiór
9 luty, godz. 17:40
Gardawice
 
KiK Oldboje
9 luty, godz. 18:30
ATS Orły
 
Łaziska
9 luty, godz. 19:20
 
Kolejka 8
Radostowice
 
Łaziska
23 luty, godz. 16:00
KiK Oldboje
 
ATS Orły
23 luty, godz. 16:50
Kobiór
 
Gardawice
23 luty, godz. 17:40
GKS Futsal Pawłowice
 
Związek Górnośląski Suszec
23 luty, godz. 18:30
Synki z Żor
 
GEO-BUD Żory
23 luty, godz. 19:20
 
Kolejka 9
GEO-BUD Żory
 
Radostowice
15 marca, godz. 16:00
ATS Orły
 
Kobiór
15 marca, godz. 16:50
Gardawice
 
GKS Futsal Pawłowice
Łaziska
 
KiK Oldboje
15 marca, godz. 17:40
Związek Górnośląski Suszec
 
Synki z Żor
15 marca, godz. 18:30
179560