Przejdź do treści
Hala Sportowa
Przejdź do stopki

Wyniki

Treść

 

 
WYNIKI SUSZECKIEJ LIGI OLDBOJÓW

 

sezon 2007/2008
 

 I kolejka 10 listopada 

Kryry - Radostowice - przełożony
Kobiór - Łaziska  - 5:6
GKS Futsal Pawłowice - ATS Orły - 4:8
Synki z Żor - Gardawice - 2:5
GEO-BUD Żory - Związek Górnośląski Suszec - 3:9
----------------------------------

II kolejka 18 listopada

Radostowice - Związek Górnośląski Suszec 1:9 (1:4)
Gardawice - GEO-BUD Żory -  7:4 (4:3)
ATS Orły - Synki z Żor - 3:5 (1:2)
Łaziska - GKS Futsal Pawłowice - 10:2 (5:1)
KiK Oldboje (Kryry) - Kobiór -  5:7 (4:3)

----------------------------------
 

III kolejka 8 grudnia

Kobiór - Radostowice 4:1 (1:1)
GKS Futsal Pawłowice - KiK Oldboje 11:3 (5:2)
Synki z Żor - Łaziska 6:2 (3:2)
GEO-BUD Żory - ATS Orły 8:7 (4:4)
Związek Górnośląski Suszec - Gardawice 5:3 (3:2)

----------------------------------
 

IV kolejka 15 grudnia

Gardawice - Radostowice 7:3 (3:1)
KiK Oldboje (Kryry) - Synki z Żor 2:4 (1:3)
Kobiór - GKS Futsal Pawłowice 5:8 (4:3)
ATS Orły - Związek Górnośląski Suszec 6:1 (2:0)
GEO-BUD Żory - Łaziska - przełożony

----------------------------------
 

V kolejka 5 stycznia
Gardawice - ATS Orły 3:7 (3:4)
Związek Górnośląski Suszec - Kobiór8:1 (3:1)
GEO-BUD Żory - KiK Oldboje 11:4 (4:0)
Synki z Żor - Łaziska 3:6 (2:3)
GKS Futsal Pawłowice - Radostowice 13:3 (6:1)

----------------------------------

VI kolejka 12 stycznia
Radostowice - ATS Orły 1:7 (0:2)
Łaziska- Gardawice  3:5 (2:3)
KiK Oldboje -Związek Górnośląski Suszec 3:9 (1:5)
Kobiór - GEO-BUD Żory 5:2 (3:0)
GKS Futsal Pawłowice - Synki z Żor 10:4 (4:0)

 
----------------------------------
 


 

VII kolejka 9 luty
Synki z Żor -Radostowice3:5 (1:3)
GEO-BUD Żory - GKS Futsal Pawłowice 1:6 (1:1)
Związek Górnośląski Suszec - Kobiór - 4:2 (2:0)
Gardawice - KiK Oldboje  -6:1 (2:1)
ATS Orły - Łaziska - 8:5 (5:2)
----------------------------------
 

VIII kolejka 23 luty
Radostowice - Łaziska    5:0 (walkower)
KiK Oldboje- ATS Orły    4:18 (4:6)
Kobiór - Gardawice    5:3 (3:1)
GKS Futsal Pawłowice - Związek Górnośląski Suszec  3:4 (1:1)
Synki z Żor - GEO-BUD Żory   5:12 (0:5)


----------------------------------
 

IX kolejka 8 i 15 marca

Radostowice - GEO-BUD Żory     4:7 (1:2)
Łaziska - KiK Oldboje 12:8 (4:2)
ATS Orły - Kobiór - 3:3 (1:1)
GKS Futsal Pawłowice -
Gardawice  5:3 (2:0)
Związek Górnośląski Suszec - Synki z Żor -     5:0 w.o.
 

 


181359