Przejdź do treści
Hala Sportowa
Przejdź do stopki

I kolejka

Treść

 

 Aktualności Terminarz  Wyniki  Tabela   Fair Play Strzelcy  Forum SALF  Drużyny

            WYNIKI SUSZECKIEJ AMATORSKIEJ LIGI FUTSALU 2006/2007            



I kolejka     II kolejka     III kolejka      IV kolejka    V kolejka     VI kolejka     VII kolejka

VIII kolejka   IX kolejka    X kolejka       XI kolejka     XII kolejka    XIII kolejka   

 

I KOLEJKA - 26 LISTOPADA 2006


 

MIESZKO Pszczyna
-   SOLIDARNOŚĆ ELEKTR. Łaziska 6:6 (5:3)
 Mika 1', 4', 39'
 Gruszka Dam. 2'
 Pasternak 9'
 Jarząbek 13'
   Mazur 17', 27', 30'
 Zastawny 14'
 Gruszka Daw.18' (sam.)
 Dyrska 31'
 
 
    Kurasz
Mazur
Zastawny
 
 Sędzia główny: Rafał Witkowski
 Sędzia stolikowy: Marek Kret
     
       
THE BLUES Żory -   HOTEL IMPERIUM Pszczyna 0:2 (0:1)
     Wala A. 16'
 Kubiczek 32'
 
Ganiek      
 Sędzia główny: Rafał Witkowski
 Sędzia stolikowy: Marek Kret
     
       
BANANY / TERMEX Pszczyna -   ATS JAKUB Pszczyna
 
1:3 (1:2)
 Kania 16'


   Wojciech 5'
 
Tomża 15'
 Ścigała 28'
 
 Sędzia główny: Bogusław Wójcik
 Sędzia stolikowy: Marcin Sojka
     
       
GKS FUTSAL II Pawłowice -   JANKOWICE 5:3 (3:1)
Chrapek 21', 39'
 Niebisz 12'
 Kotkowski 15'
 Mach 18'
 
   Żupa 19', 23'
 Bałuch M. 36'


 
Niebisz 34', 36'
     
Sędzia główny: Kubacki Mariusz
Sędzia stolikowy: Marcin Sojka
     
       
GKS FUTSAL Pawłowice -   KRYRY  5:7 (2:2)
 Brzyskowski 8', 21'
 Szefer 2'
 Meredyk 30'
 Banasik 39'
   Ksiądz P. 22', 25', 35', 38'
 Paszek 18'
 Oslislok 18'
 Ksiądz K. 37'
 
Sędzia główny: Wójcik Bogusław
Sędzia stolikowy: Marcin Sojka
     
       
MIZERÓW - PĘDZĄCE IMADŁA Piasek 2:5 (0:3)
 Buchta 25', 29'




   Pęszor 3'
 Pryszcz 13'
 Skwarek 18'
 Urbańczyk 34'
 Chodzidło 38'
 
Sędzia główny: Mariusz Kubicki
Sędzia stolikowy: Marcin Sojka
     
       
TS II Suszec - CADI-CAR Pszczyna 4:6 (2:2)
 Kumor P. 9'
 Palarczyk S. 16'
 Kumor M. 34'
 Poloczek 35'

   Otremba 8', 22'
 Paszek 7'
 Żemła 23'
 Grygier 24'
 Żymańczyk 40'
 
    Otremba  
Sędzia główny: Rafał Witkowski
Sędzia stolikowy: Marcin Sojka
     



 

179474