Przejdź do treści
Hala Sportowa
Przejdź do stopki

III kolejka

Treść



 Aktualności Terminarz  Wyniki  Tabela   Fair Play Strzelcy  Forum SALF  Drużyny

            WYNIKI SUSZECKIEJ AMATORSKIEJ LIGI FUTSALU 2006/2007            



I kolejka     II kolejka     III kolejka      IV kolejka    V kolejka     VI kolejka     VII kolejka

VIII kolejka   IX kolejka    X kolejka       XI kolejka     XII kolejka    XIII kolejka   

 

III KOLEJKA - 8, 16 i 17 GRUDNIA 2006

 

 

HOTEL IMPERIUM Pszczyna
-   GKS FUTSAL II Pawłowice 2:2 (0:0)
 Kubiczek 23', 36'
   Mach 26', 39'
 
 
 Chrapkiewicz

  Polit
Miły
 
 Sędzia główny: Rafał Witkowski
 Sędzia stolikowy: Marcin Sojka
     
       
TS II Suszec -   JANKOWICE  1:6 (1:1)
 
  Witoszek 18'


   Żupa 14', 25', 32', 34'
 Błażyca 27'
 Bałuch W. 35'
 

 
  Jędrysik
 
 
 Sędzia główny: Rafał Witkowski
 Sędzia stolikowy: Krzysztof Skotniczy
     
       
BANANY / TERMEX Pszczyna -   MIESZKO Pszczyna 5:6 (3:5)
 
 Kania 19', 40'
 Musiolik 10'
 Jaromin 14'
 Jurczyk 27'
 
    Maszudziński 16', 17', 20', 34'
  Piszczek 7', 9'


 
 Sędzia główny: Rafał Witkowski
 Sędzia stolikowy: Krzysztof Skotniczy
     
       
GKS FUTSAL Pawłowice - ATS JAKUB Pszczyna  3:5 (1:2)
 
 Herman 34', 35'
 Bienioszek 11'

   Ścigała 9', 29'
 Tomża 18', 33'
 Miczek 24'
 
 
    Ścigała  
Sędzia główny: Marcin Stoń
Sędzia stolikowy: Krzysztof Skotniczy
     
       
  THE BLUES Żory -   SOLIDARNOŚĆ ELEKTR.  Łaziska
 
 3:9 (0:4)
 
 Biela 22'
 Kontny 38'
 Sławicki 39'
   Czarnecki 8', 9', 17', 29', 39'
 Kurasz 18', 30'
 Zastawny 30', 33'
 
 
 Rodzymiński
 Falkowski
 
 
 
Sędzia główny: Marcin Stoń
Sędzia stolikowy: Marek Kret
     
       
MIZERÓW - KRYRY  1:9 (0:2)
 
  Kozber 40'






   Pustelnik P. 11', 40'
 Ksiądz P. 19', 35'
 Oslislok 34', 40'
 Błażyca 26'
 Siuta K. 30'
 Kudła 38'
 
Stalmach J.
Buchta
Stęchły
  Biolik D.
Oslislok

 
Sędzia główny: Marcin Stoń
Sędzia stolikowy: Krzysztof Skotniczy
     
       
PĘDZĄCE IMADŁA Piasek - CADI-CAR Pszczyna 3:14 (2:3)
 
  Paszor 13'
  Skwarek 15'
  Kurcius 21'


   Grygier 11', 30', 31', 32', 40'
 Żemła 21', 32', 33', 34'
 Bałuch 6', 9'
 Dudziak 24', 34'
 Paszek 38'
 
Stalmach
     
Sędzia główny: Marcin Stoń
Sędzia stolikowy: Krzysztof Skotniczy
     

181359