Przejdź do treści
Hala Sportowa
Przejdź do stopki

V kolejka

Treść

 

 Aktualności Terminarz  Wyniki  Tabela   Fair Play Strzelcy  Forum SALF  Drużyny

            WYNIKI SUSZECKIEJ AMATORSKIEJ LIGI FUTSALU 2006/2007            



I kolejka     II kolejka     III kolejka      IV kolejka    V kolejka     VI kolejka     VII kolejka

VIII kolejka   IX kolejka    X kolejka       XI kolejka     XII kolejka    XIII kolejka   

 

 

V KOLEJKA - 13 i 27 STYCZNIA 2007

 

MIZERÓW
-  ATS JAKUB Pszczyna 7:6 (2:0)
 Kozber 9', 16'
 Stęchły 32'. 33'
 Stalmach J. 21'
 Telok 36'
 Biedrzycki 37'
 
   Kucharzewski 24', 27', 35'
 Drzyzga G. 28', 33'
 Drzyzga R. 26'


 
 Stalmach A. (17 ')
  - zawodnik wykluczony z ligi
 
 
 
 Sędzia główny: Rafał Witkowski
 Sędziowie stolikowi: Jakub Bednarski
                               Błażej Zimnol
     
       
GKS FUTSAL Pawłowice -   MIESZKO Pszczyna  4:3 (1:3)
 
 Szefer 9', 35'
 Borowski 23', 27'

   Piszczek 9'
 Maszudziński 13'
 Pasternak 19'
 

 
   Bebło 33', 34'
 
 Sędzia główny: Rafał Witkowski
 Sędziowie stolikowi: Jakub Bednarski
                               Błażej Zimnol
     
       
TERMEX/BANANY Pszczyna -   SOLIDARNOŚĆ ELEKTR. Łaziska 2:9 (2:3)
 
 Krętosz 10'
 Jaromon 15'



   Czarnecki 12', 30', 38'
 Kurasz K. 13', 35'
 Kempa 37', 40'
 Kozok 16'
 Wojtkowiak 24'
 
 Sędzia główny: Marcin Stoń
Sędziowie stolikowi: Jakub Bednarski
                               Błażej Zimnol
     
       
PĘDZĄCE IMADŁA Piasek - JANKOWICE 3:7 (1:3)
 
 Skwarek 18', 37'
 Pęszor 38'



   Żupa 13', 14'
 Hatka 40', 40'
 Bałuch Ł. 10'
 Szczypior P. 27'
 Tomanek 33'
 
Sędzia główny: Marcin Stoń
Sędziowie stolikowi: Jakub Bednarski
                               Błażej Zimnol

 
     
       
  GKS FUTSAL II Pawłowice -  THE BLUES Żory  9:5 (3:2)
 
 Miły 19', 22', 31', 34'
 Mach 8', 37', 40'
 Ćwiek S. 16'
 Tworus 27,
   Barnat 24', 28'
 Deginder 8'
 Sęk 20'
 Sobczak 36'
 
     Śleszyński  
Sędzia główny: Marcin Stoń
Sędziowie stolikowi: Jakub Bednarski
                               Błażej Zimnol
     
       
TS II  Suszec -  IMPERIURM Pszczyna  4:4 (2:3)
 
  Palarczyk S. 14', 36'
  Kumor M. 14'
  Wróbel G. 27'

    Wala A. 13'
  Krawczyk A. 16'
  Chrapkiewicz 19'
  Pająk 31'
 
 Palarczyk S.


 
   Krawczyk A. 33'
 Chrapkiewicz
 Pająk
 
Sędzia główny: Marcin Stoń
Sędziowie stolikowi: Jakub Bednarski
                               Błażej Zimnol
     
       
CADI-CAR  Pszczyna - KRYRY 7:0 (2:0)
 
  Otremba 13'
  Grygier 19'
  Paszek 24'
  Żymańczyk 28'
  Żemła 29'
  Kokoszka 32'
  Dudziak 36'
     
 Żemła
 Bałuch
     
Sędzia główny: Rafał Witkowski
Sędzia stolikowy: Andrzej Puchała
                          Marek Kret
     

 

 

181359