Przejdź do treści
Hala Sportowa
Przejdź do stopki

VII kolejka

Treść

 

 Aktualności Terminarz  Wyniki  Tabela   Fair Play Strzelcy  Forum SALF  Drużyny

            WYNIKI SUSZECKIEJ AMATORSKIEJ LIGI FUTSALU 2006/2007            



I kolejka     II kolejka     III kolejka      IV kolejka    V kolejka     VI kolejka     VII kolejka

VIII kolejka   IX kolejka    X kolejka       XI kolejka     XII kolejka    XIII kolejka   

 

VII KOLEJKA - 21 STYCZNIA 2007



ATS Jakub Pszczyna -  CADI-CAR Pszczyna 2:11 (2:3)
 Kucharzewski 35', 38'




 
   Dudziak 27', 29', 37', 40'
 Grygier 2', 28'
 Paszek 3', 25'
 Otremba 14', 30'
 Bałuch 26'
 
 
 Sędzia główny:  Rafał Witkowski
 Sędziowie stolikowi:  Jakub Bednarski
                                Błażej Zimnol
     
       
MIZERÓW -   MIESZKO Pszczyna  5:4 (2:2)
 
  Stęchły A. 10', 34'
  Biedrzycki 26', 40'
 
Stalmach J. 19'
   Mika 5', 20', 28'
 Gruszka Dam. 32'

 
 
Tetlok

  Pasternak 37', 40'
 Mika
 
 Sędzia główny: Rafał Witkowski
 Sędziowie stolikowi:  Jakub Bednarski
                                Błażej Zimnol
     
       
IMPERIUM Pszczyna -   PĘDZĄCE IMADŁA Piasek 6:3 (2:1)
 
 Wala A. 16', 36'
 Wala T. 26', 37'
 Kubiczek 20'
 Krawczyk S. 25'
   Zdunek 8', 40'
 Urbańczyk 36'


 
 Styrnol
 Kubiczek
     
 Sędzia główny: Marcin Stoń
 Sędziowie stolikowi:  Jakub Bednarski
                                Błażej Zimnol
     
       
GKS FUTSAL II Pawłowice - SOLIDARNOŚĆ ELEKTR. Łaziska 7:4 (3:1)
 
 Mach 12', 33'
 Miły 15', 40'
 Ćwiek D. 20'
 Ćwiek S. 36'
 Łastówka 33'
   Mazur 11', 27', 32'
 Kozok 27'



 
 Niebisz
   Kozok
 
Sędzia główny: Marcin Stoń
Sędziowie stolikowi:  Jakub Bednarski
                                Błażej Zimnol

 
     
       
  BANANY / TERMEX Pszczyna - GKS FUTSAL Pawłowice  2:7 (0:1)
 
 Jaromin 22', 25'


   Borowski 17', 36', 40'
 Brzyszkowski 23', 24', 39'
 Banasik 27'
 
Jaromin      
Sędzia główny: Marcin Stoń
Sędziowie stolikowi:  Jakub Bednarski
                                Błażej Zimnol

 
     
       
KRYRY - JANKOWICE 5:6 (2:4)
 
  Ksiądz P. 10', 14', 33', 36'
  Pustelnik M. 39'


   Bałuch W. 8', 19'
 Żupa 20', 24'
 Szczypior 9'
 Bałuch Ł. 26'
 
 
 Ksiądz K.
Oslislok
   Błażyca 36'

 
Sędzia główny: Marcin Stoń
Sędziowie stolikowi:  Jakub Bednarski
                                Błażej Zimnol

 
     
       
THE BLUES  Żory - TS II Suszec 3:2 (2:1)
 
 Lip K.
 Deginder
   Kołodziej
 Dubiel
 
Sędzia główny: Marcin Stoń
Sędzia stolikowy: Marek Kret
     

 

 

181359