Przejdź do treści
Hala Sportowa
Przejdź do stopki

Terminarz

Treść

 

 Aktualności Terminarz    Król strzelców   Tabela    Drużyny

 

Harmonogram i Wyniki Suszeckiej Amatorskiej Ligi Futsalu - sezon 2004/2005

1 kolejka - 13 listopad 2004

Stara Wieś – Instalbud                   1:5
El-ra Łąka – Poligoners                   4:2
Podstarzyniec – MOSiR Biały Diabeł   6:10
Prodrex – Hotel Imperium                1:4
Katon – Kawiarnia No. 1 Suszec       1:7
       zaległy
 

2 kolejka - 4-5 grudzień 2004 

Instalbud – FC Kleszczówka             13-2
Kawiarnia No.1 Suszec - ATS Jakub   2-5
Hotel Imperium - Katon                   9-5
MOSIR Biały Diabeł - Prodrex            12-3
Poligoners - Podstarzyniec              4-6
Stara Wieś - EL-RA Łąka                 4-4

3 kolejka - 11-12 grudzień 2004

Podstarzyniec – Stara Wieś    9-3
EL-RA Łąka - Instalbud        3-5
Prodrex - Poligoners            5-2
Katon - MOSiR Biały Diabeł    7-8
ATS Jakub - Hotel Imperium   3-7
FC Kleszczówka - Kawiarnia No.1 Suszec  1-6

4 kolejka - 18-19 grudzień 2004

Instalbud – Kawiarnia No.1 Suszec 4-0
ATS Jakub - FC Kleszczówka 5-3 (mecz zaległy)
Hotel Imperium - FC Kleszczówka 5-1
MOSiR Biały Diabeł - ATS JAkub 5-4
Poligoners - Katon 5-1
Stara Wieś - Prodrex 4-5
EL-RA Łąka - Podstarzyniec 1-6

5 kolejka - 15-16 styczeń 2005

sobota 17.30 Prodrex - EL-RA Łąka 5-0 (walkower)
niedziela 13.00 Podstarzyniec - Instalbud 5-4
niedziela 13.50 Katon - Stara Wieś 5-2
niedziela 14.40 ATS Jakub - Poligoners 2-3
niedziela 15.30 FC Kleszczówka - MOSiR Biały Diabeł 10-4
niedziela 16.20 Kawiarnia No.1 Suszec - Hotel Imperium 4-5

6 kolejka - 22-23 styczeń 2005

sobota 17.30 Instalbud - Hotel Imperium 4-2
niedziela 13.00 MOSiR Biały Diabeł - Kawiarnia No.1 Suszec 10-7
niedziela 13.50 Poligoners - FC Kleszczówka 6-5
niedziela 14.40 Stara Wieś - ATS Jakub 3-3
niedziela 15.30 EL-RA Łąka - Katon 4-1
niedziela 16.20 Podstarzyniec - Prodrex 9-3     

7 kolejka - 29-30 styczeń 2005

sobota 17.30 Katon - Podstarzyniec 0-5 (walkower)
niedziela 13.00 Kawiarnia No.1 Suszec - Poligoners 8-1
niedziela 13.50 ATS Jakub - EL-RA Łąka 10-3
niedziela 14.40 FC Kleszczówka - Stara Wieś 7-3
niedziela 15.30 Prodrex - Instalbud 0-5
niedziela 16.20 Hotel Imperium - MOSiR Biały Diabeł 1-5

8 kolejka - 5-6 luty 2005

sobota 17.30 Poligoners - Hotel Imperium 4-5
niedziela 13.00 Instalbud - MOSiR Biały Diabeł 9-9
niedziela 13.50 Stara Wieś - Kawiarnia No.1 Suszec 3-7 
niedziela 14.40 EL-RA Łąka - FC Kleszczówka 5-9
niedziela 15.30 Podstarzyniec - ATS Jakub 6-3
niedziela 16.20 Prodrex - Katon 4-2

9 kolejka - 12-13 luty 2005

sobota 17.30 Katon - Instalbud   4-13
niedziela 13.00 ATS Jakub - Prodrex 11-3
niedziela 13.50 FC Kleszczówka - Podstarzyniec 3-8
niedziela 14.40 Kawiarnia No.1 Suszec - EL-RA Łąka 8-4
niedziela 15.30 Hotel Imperium - Stara Wieś 5-2
niedziela 16.20 MOSiR Biały Diabeł - Poligoners 5-3

10 kolejka - 19-20 luty 2005

sobota 17.30 Instalbud - Poligoners 4-2
niedziela  13.00 Stara Wieś - MOSiR Biały Diabeł 4-6
niedziela 13.50 EL-RA Łąka - Hotel Imperium 0-5 (walkower)
niedziela 14.40 Podstarzyniec - Kawiarnia No.1 Suszec 5:3
niedziela 15.30 Prodrex - FC Kleszczówka 2:6
niedziela 16.20 Katon - ATS Jakub 0:7

11 kolejka - 26-27 luty 2005

sobota 17.30 ATS Jakub - Instalbud 2-4
niedziela  13.00  FC Kleszcówka - Katon 10-1
niedziela 13.50 Kawiarnia - Prodrex 9-1
niedziela 14.40 Hotel Imperium - Podstarzyniec 3-3
niedziela 15.30 MOSiR Biały Diabeł - EL-RA Łąka 13-3
niedziela 16.20 Poligoners - Stara Wieś 3-1

181359