Przejdź do treści
Hala Sportowa
Przejdź do stopki

rozgrywki listop

Treść

Zbliżające się rozgrywki w hali sportowej w Suszcu
   
5 listopada 2011r.

 

Na parkiet zapraszamy najmłodszych piłkarzy z rocznika 2002-2004, którzy ciężko trenują od września. W gminnym turnieju piłki nożnej halowej zapowiedziały udział drużyny z Suszca, Kryr i Mizerowa. Zapraszamy do udziału drużyny także z innych sołectw. Rodziców zapraszamy do dopingowania swoich pociech. Turniej rozpoczynamy o godz. 10:00.
 
 
 
 
 
 
6 listopada 2011r.
W hali sportowej w Suszcu zostanie rozegrany II turniej w ramach Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej w Piłce Ręcznej. Sympatyków szczypiorniaka zapraszamy do zorganizowania swojej drużyny i udziału w turnieju. Tej jesieni turniej w Suszcu jest drugim z cyklu Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej w Piłce Ręcznej. Pierwszy turniej odbył się w Goczałkowicach Zdroju, a ostatni odbędzie się 11 grudnia br. w hali POSiR-u w Pszczynie. Można wziąć udział w dowolnym turnieju. Turniej rozpoczynamy o godz. 10:00. Szczegóły na stronie www.posir.pszczyna.pl

 

  
 
 
 
 
 
12 listopada 2011r. 
 
Ponownie na parkiecie spotkają się młodzi piłkarze. Tym razem jednak będą to roczniki 1999 i młodsi. Turniej da możliwość młodym piłkarzom utrzymać formę po zakończonym sezonie na boiskach trawiastych i pozwoli przygotować się do grudniowych Mistrzostw Powiatu, które odbędą się w hali POSiR-u w Pszczynie. Turniej będzie też rewanżem za wrześniowy turniej na boisku trawiastym w Suszcu. Turniej rozpoczynamy o godz. 10:00.
257907