Przejdź do treści
Hala Sportowa
Przejdź do stopki

II Liga

Treść

 


Aktualności Terminarz Tabela Fair Play Strzelcy Forum

TERMINARZ I WYNIKI SPOTKAŃ LIGOWYCH 
 I LIGA  II LIGA   III LIGA

TERMINARZ I WYNIKI SPOTKAŃ II LIGI - II runda

1 kolejka - 9 stycznia 2010
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
grupa mistrzowska - hala w Suszcu
16:00
Kryry – Mieszko
8:4 (2:2)
16:50
Suszec – Undergraoseoxoholics
7:0 (3:0)
pauza
Relaks
 
grupa spadkowa - hala w Pszczynie
18:30
Trójca – The Blues
3:16 (2:6)
19:20
Sew-Met – ZRB/Sz.B.
 5:1 (0:1)
     
2 kolejka - 17 stycznia 2010
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
grupa mistrzowska - hala w Pszczynie
20:10
Undergraoseoxoholics – Kryry
9:3 (4:1)
21:00
Mieszko – Relaks
 6:2 (2:1)
pauza
Suszec
 
grupa spadkowa - pauza
     
3 kolejka (hala w Suszcu) - 24 stycznia 2010

 

grupa mistrzowska - hala w Suszcu
15:10
Suszec – Kryry
8:3 (2:1)
16:00
Undergraoseoxoholics – Relaks
 6:4 (0:1)
pauza
Mieszko
 
grupa spadkowa - pauza
     
4 kolejka (hala w Suszcu) - 6 lutego 2010

 

grupa mistrzowska
17:20
Mieszko – Undergraoseoxoholics
 3:8 (0:3)
18:10
Suszec – Relaks
 7:2 (2:2)
pauza
Kryry
 
grupa spadkowa
 16:30
Trójca – Sew-Met
 6:9 (1:1)
 19:00
The Blues – ZRB/Sz.B.
 8:4 (3:2)
     
5 kolejka (hala w Pszczynie) - 13 lutego 2010

 

grupa mistrzowska
17:00
Mieszko – Suszec
4:6 (2:1)
18:40
Relaks – Kryry
 5:0 w.o.
pauza
Undergraoseoxoholics
 
grupa spadkowa
 17:50
ZRB/Sz.B. – Trójca
 5:4 (1:1)
 19:30
The Blues – Sew-Met
 5:4 (1:1)


TERMINARZ I WYNIKI SPOTKAŃ II LIGI - I runda

1 kolejka - 11 listopada
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 
hala sportowa w Pszczynie
 
15:40
Sew-Met – ZRB/Sz.B.
1:3 (0:3)
16:30
Relaks – Undergrasosexoholics
2:11 (2:3)
17:20
Mieszko – Trójca
4:4 (1:1)
 
hala sportowa w Suszcu
 
18:30
Suszec – The Blues
3:2 (0:2)
pauza
Kryry
 
     
2 kolejka - 14 i 15 listopada
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 
hala sportowa w Suszcu - 14 listopada
 
18:20
Kryry – Mieszko
3:4 (1:2)
19:10
Suszec – Undergrasosexoholics
 4:3 (1:0)
pauza
The Blues
 
 
hala sportowa w Pszczynie - 15 listopada
 
11:30
Sew-Met – Trójca
3:6 (1:4)
12:20
ZRB/Sz.B. – Relaks
 5:7 (0:3)
     
3 kolejka - 22 listopada
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 
hala sportowa w Pszczynie
 
11:00
Relaks – Suszec
3:9 (2:4)
11:50
The Blues – Trójca
 0:7 (0:1)
12:40
Undergrasosexoholics – Mieszko
 7:2 (2:1)
13:30
Kryry – Sew-Met
 3:1 (2:0)
pauza
ZRB/Sz.B.
 
     
4 kolejka - 28 listopada
>>> wiecej (strzelcy goli, kartkowicze)
 
hala sportowa w Suszcu
 
16:00
Kryry – Suszec
3:3 (2:2)
16:50
Sew-Met – Mieszko
 6:8 (2:6)
17:40
Relaks – The Blues
 5:3 (3:1)
18:30
ZRB/Sz.B. – Undergrasosexoholics
 2:5 (2:2)
pauza
Trójca
 
     
5 kolejka - 12 grudnia
 
hala sportowa w Pszczynie
 
13:00
Relaks – Trójca
8:4 (2:1)
13:50
The Blues – Undergrasosexoholics
 2:1 (1:0)
14:40
Kryry – ZRB/Sz.B.
 7:7 (3:4)
15:30
Suszec – Mieszko
 4:0 (2:0)
pauza
Sew-Met
 
     
6 kolejka - 19 grudnia
 
hala sportowa w Suszcu
 
18:00
ZRB/Sz.B. – The Blues
4:5 (3:2)
18:50
Sew-Met – Undergrasosexoholics
 1:6 (1:2)
19:40
Suszec – Trójca
 10:0 (5:0)
20:30
Relaks – Kryry
 3:9 (2:3)
pauza
Mieszko
 
     
7 kolejka - 27 grudnia
 
hala sportowa w Suszcu
 
12:30
Kryry – Trójca
4:3 (1:1)
13:20
ZRB/Sz.B. – Suszec
 2:8 (0:3)
 
hala sportowa w Pszczynie
 
18:30
The Blues – Mieszko
 4:3 (1:1)
19:20
Relaks – Sew-Met
 5:4 (1:2)
pauza
Undergrasosexoholics
 
     
8 kolejka - 02 stycznia 2010
 
hala sportowa w Suszcu
 
15:00 Kryry – Undergrasosexoholics  4:2 (1:2)
 
hala sportowa w Pszczynie
 
18:10
Relaks – Mieszko
 4:7 (2:5)
19:00
Sew-Met – The Blues
5:4 (2:2)
19:50
ZRB/Sz.B. – Trójca
4:5 (2:0)
pauza
Suszec
 
     
9 kolejka - 03 stycznia 2010
 
hala sportowa w Suszcu
 
11:00
Suszec – Sew-Met 2:3 (1:1)
11:50
The Blues – Kryry
3:3 (2:1)
 
hala sportowa w Pszczynie
 
14:20
Trójca – Undergrasosexoholics
 3:6 (2:3)
15:10
ZRB/Sz.B. – Mieszko
1:1 (0:0)
pauza
Relaks
 


 
179474