Przejdź do treści
Hala Sportowa
Przejdź do stopki

Terminarz

Treść


Aktualnośći Terminarz
 Wyniki
Tabela
Fair Play
Strzelcy Forum SALF
Drużyny

TERMINARZ SUSZECKIEJ AMATORSKIEJ LIGI FUTSALU
sezon 2007/2008

Kolejka 1 - 24 i 25 listopada
Mieszko
3- 3
Gardawice
24.11. sobota 18:30
Termex
anulowany
Pawłowice
24.11 sobota 19:20
Suszec
5-1
Szybkie Banany
24.11 sobota 20:10
BEN-GAZ
11-4
Rybówka
25.11 niedziela 12:50
The Blues
4-5
All Stars Reaktywacja
25.11 niedziela 13:40
JAPI-BUD
anulowany
GKS Futsal Pawłowice
25.11 niedziela 14:30
ELBUD Pszczyna
6-1
Mizerów
25.11 niedziela 15:20
Ełka Team
1-5
Cadi Car
25.11 niedziela 16:10
 
 
 
 
Kolejka 2 - 1 i 2 grudnia
Szybkie Banany
3-4
Mieszko
01.12. sobota 15:30
Gardawice
4-5
Ełka Team
01.12. sobota 16:20
Termex
anulowany
Cadi Car
01.12. sobota 17:10
Mizerów
2-3
BEN-GAZ
01.12. sobota 18:00
Rybówka
1-4
Suszec
02.12. niedziela 13:30
The Blues
anulowany
JAPI-BUD
02.12. niedziela 14:20
All Stars Reaktywacja
5-3
Pawłowice
02.12. niedziela 15:10
GKS Futsal Pawłowice
3-12
ELBUD Pszczyna
02.12. niedziela 16:00
 
 
 
 
Kolejka 3 - 5, 8 i 22 grudnia
Suszec
2-4
Mizerów
05.12. środa 17:00
Ełka Team
3-5
Szybkie Banany
05.12. środa 17:50
BEN-GAZ
5-4
GKS Futsal Pawłowice
05.12. środa 18:40
Mieszko
8-1
Rybówka
05.12. środa 19:30
ELBUD Pszczyna
6-0
The Blues
05.12. środa 20:20
JAPI-BUD
anulowany
All Stars Reaktywacja
05.12. środa 21:10
Termex
anulowany
Gardawice
08.12. sobota 15:10
Pawłowice
5-4
Cadi Car
22.12 sobota 15:10
 
 
 
 
Kolejka 4 - 15 i 16 grudnia
All Stars Reaktywacja
2-1
Cadi Car
 
Gardawice
4-5
Pawłowice
 
Szybkie Banany
anulowany
Termex
 
Rybówka
2-14
Ełka Team
 16.12 niedziela 12:40 
Mizerów
3-8
Mieszko
 16.12 niedziela 13:30
GKS Futsal Pawłowice
3-8
Suszec
 16.12 niedziela 14:20
The Blues
0-2
BEN-GAZ
 16.12 niedziela 15:10
JAPI-BUD
anulowany
ELBUD Pszczyna
 16.12 niedziela 16:00
 
 
 
 
Kolejka 5 - 22 i 23 grudnia
Mieszko
4-4
GKS Futsal Pawłowice
 
ELBUD Pszczyna
3-3
All Stars Reaktywacja
 
BEN-GAZ
anulowany
JAPI-BUD
 
Suszec
3-4
The Blues
 
Termex
anulowany
Rybówka
 
Ełka Team
4-2
Mizerów
 
Gardawice
1-10
Cadi Car
 
Pawłowice
5-2
Szybkie Banany
 
 
 
 
 
Kolejka 6 - 5 i 6 stycznia
Szybkie Banany
4-5
Cadi Car
05.01. sobota 15:10
All Stars Reaktywacja
7-2
Gardawice
 06.01. niedziela 11:00
Rybówka
5-6
Pawłowice
 06.01. niedziela 11:50
Mizerów
anulowany
Termex
 06.01. niedziela 12:40
GKS Futsal Pawłowice
2-6
Ełka Team
 06.01. niedziela 13:30
The Blues
4-2
Mieszko
 06.01. niedziela 14:20
JAPI-BUD
anulowany
Suszec
 06.01. niedziela 15:10
ELBUD Pszczyna
5-2
BEN-GAZ
 06.01. niedziela 16:00
 
 
 
 
Kolejka 7 - 12 i 13 stycznia
BEN-GAZ
2-8
All Stars Reaktywacja
 12.01. sobota 15:10
Suszec
3-8
ELBUD Pszczyna
 13.01. niedziela 11:00
Mieszko
anulowany
JAPI-BUD
 13.01. niedziela 11:50
Ełka Team
5-1
The Blues
 13.01. niedziela 12:40
Termex
anulowany
GKS Futsal Pawłowice
 13.01. niedziela 13:30
Pawłowice
6-2
Mizerów
 13.01. niedziela 14:20
Cadi Car
11-4
Rybówka
 13.01. niedziela 15:10
Gardawice
5-6
Szybkie Banany
 13.01. niedziela 16:00
 
 
 
 
Kolejka 8 - 16 i 26 stycznia
Rybówka
4-2
Gardawice
16.01. środa 17:00
Mizerów
3-4
Cadi Car
16.01. środa 17:50
GKS Futsal Pawłowice
3-7
Pawłowice
16.01. środa 18:40
The Blues
anulowany
Termex
16.01. środa 19:30
JAPI-BUD
anulowany
Ełka Team
16.01. środa 20:20
ELBUD Pszczyna
9-1
Mieszko
16.01. środa 21:10
Suszec
5-0 w.o.
BEN-GAZ
26.01. sobota 16:00
All Stars Reaktywacja 9-1 Szybkie Banany 26.01. sobota  16:50
 
 
 
 
Kolejka 9 - 20 i 26 stycznia i 16 lutego
Mieszko
6-1
BEN-GAZ
20.01. niedziela 12:40
Ełka Team
0-8
ELBUD Pszczyna
20.01. niedziela 13:30
Termex
anulowany
JAPI-BUD
20.01. niedziela 14:20
Gardawice
4-9
Mizerów
20.01. niedziela 15:10
Szybkie Banany
5-6
Rybówka
20.01. niedziela 16:00
Pawłowice
3-4
The Blues
26.01. sobota 17:40
Cadi Car
4-4
GKS Futsal Pawłowice
26.01. sobota 18:30
Suszec 1-5 All Stars Reaktywacja
16.02. sobota 17:40
 
 
 
 
Kolejka 10 - 27 stycznia i 16 lutego
Mizerów 10-5 Szybkie Banany 27.01. niedziela 10:10
Suszec
5-4
Mieszko
 27.01. niedziela 11:00
All Stars Reaktywacja
6-3
Rybówka
 27.01. niedziela 11:50
JAPI-BUD
anulowany
Pawłowice
 27.01. niedziela 12:40
GKS Futsal Pawłowice
6-4
Gardawice
 27.01. niedziela 13:30
The Blues
2-6
Cadi Car
 
BEN-GAZ
7-5
Ełka Team
 16.02 sobota 16:50
 
 
 
 
       
Kolejka 11 - 9, 10 i 23 luty
Pawłowice
2-1
ELBUD Pszczyna
 
Rybówka
2-5
Mizerów
 
Ełka Team
6-5
Suszec
 
Mieszko
0-5
All Stars Reaktywacja
 
Szybkie Banany
5-0 w.o.
GKS Futsal Pawłowice
 
Gardawice
5-4
The Blues
 
Cadi Car
anulowany
JAPI-BUD
 
BEN-GAZ
pauza
 
 
 
 
 
Kolejka 12 - 17 luty
All Stars Reaktywacja
4-0
Mizerów
 17.02 niedziela 11:00
GKS Futsal Pawłowice
8-4
Rybówka
 17.02 niedziela 11:50
ELBUD Pszczyna
13-1
Cadi Car
 17.02 niedziela 12:40
BEN-GAZ
8-7
Pawłowice
 
JAPI-BUD
anulowany
Gardawice
 
The Blues
8-3
Szybkie Banany
 
Mieszko
3-6
Ełka Team
 
Suszec
pauza

 
 
 
 
 
Kolejka 13 - 24 luty
Ełka Team
1-5
All Stars Reaktywacja
 
Mizerów
3-4
GKS Futsal Pawłowice
 24.02 niedziela 11:50
Pawłowice
4-7
Suszec
 24.02 niedziela 12:40
Gardawice
5-7
ELBUD Pszczyna
 24.02 niedziela 13:30
Rybówka
2-6
 The Blues
 24.02 niedziela 14:20
Szybkie Banany
anulowany
JAPI-BUD
 24.02 niedziela 15:10
Cadi Car
7-6
BEN-GAZ
 24.02 niedziela 16:00
Mieszko
pauza
 
 
 
 
 
Kolejka 14 - 1 marca
Mieszko
6-4
Pawłowice
 01.03 sobota 15:50
JAPI-BUD
anulowany
Rybówka
 01.03 sobota 16:40
The  Blues
2-6
Mizerów
 01.03 sobota 17:30
BEN-GAZ
4-8
Gardawice
 01.03 sobota 18:20
Suszec
3-3
Cadi Car
 01.03 sobota 19:10
All Stars Reaktywacja
8-0
GKS Futsal Pawłowice
 01.03 sobota 20:00
ELBUD Pszczyna 5-0 w.o.
Szybkie Banany 01.03 sobota 20:50
Ełka Team
pauza
 
       
Kolejka 15 - 8 marca
GKS Futsal Pawłowice
 
The Blues
 
Pawłowice
 
Ełka Team
 
Cadi Car
 
Mieszko
 
Rybówka   10-13 ELBUD Pszczyna  08.03 sobota 18:30
Gardawice
 
Suszec
 
Szybkie Banany
 
BEN-GAZ
 
Mizerów
 
 
All Stars Reaktywacja
 
 


179474