Przejdź do treści
Hala Sportowa
Przejdź do stopki

II kolejka

Treść

 

WYNIKI SUSZECKIEJ AMATORSKIEJ LIGI FUTSALU 2007/2008

I kolejka
II kolejka
III kolejka IV kolejka
V kolejka
VI kolejka VII kolejka VIII kolejka
IX kolejka X kolejka
XI kolejka
XII kolejka
XIII kolejka
XIV kolejka XV kolejka  

II KOLEJKA - 1 i 2 GRUDNIA 2007

 

 

  SZYBKIE BANANY Pszczyna
-
MIESZKO Pszczyna
3:4 (2:1)
Dzida 2'
Słabaszewski A. 4'

Cygan 21'
 
Mika 7', 29', 30', 38'

 
Słabaszewski A.
Cygan
Kucharzewski
 
Słabaszewski M.

 
Sędzia główny: Rafał Witkowski
Sędzia stolikowy: Błażej Zimnol
 
 
 
 
 
 
 
GARDAWICE
-
EŁKA TEAM Pszczyna
4:5 (1:1)
Wojtkowiak M. 34', 39'
Kowalski 16'
Kurasz 22'
 
Kroczek T. 29', 31', 40'
Wala A. 12', 30'
 
Pawłowski
 
 
 
Sędzia główny: Rafał Witkowski
Sędzia stolikowy: Błażej Zimonol
 
 
 
 
 
 
 
TERMEX Pszczyna
-
 CADI-CAR Pszczyna
anulowany
Wynik spotkania 2:8 - po wycofaniu się drużyny Termex Pszczyna - anulowany
Sędzia główny: Rafał Witkowski
Sędzia stolikowy: Krzysztof Skotniczy
 
 
 
 
 
 
 
MIZERÓW
-
 BEN-GAZ
2:3 (0:1)
Kozber Z. 33'
Stechły A. 35'
 
Kropidło 34', 38'
Urbańczyk M. 3'
 
 
 
Skwarek
Kropidło
Karlik
 
Sędzia główny: Rafał Witkowski
Sędzia stolikowy: Krzysztof Skotniczy
 
 
 
 
 
 
 
RYBÓWKA
-
  SUSZEC
1:4 (1:3)
Twardzik W. 20'
 
Kumor M. 5', 18'
Mikołajec D. 13', 40'
 
Otawa
 
 
 
Sędzia główny: Marcin Stoń
Sędzia stolikowy: Jakub Bednarski
 
 
 
 
 
 
 
THE BLUES Żory
-
JAPIBUD
anulowany
wynik spotkania 5:4 - po dyskwalifikacji Japibudu - anulowany  
Kontny M.
 
 
 
Sędzia główny: Marcin Stoń
Sędzia stolikowy: Jakub Bednarski
 
 
 
 
 
 
 
ALL STARS REAKTYWACJA
 
PAWŁOWICE
5:3 (3:3)
Herman A. 18', 20'
Bienioszek M. 5'
Brzyszkowski A 23'
Zdziebło Ł. 33'
 
Niebisz M. 17', 20'
Mach M. 3'

 
Sędzia główny: Marcin Stoń
Sędzia stolikowy: Jakub Bednarski
 
 
 
 
 
 
 
GKS FUTSAL Pawłowice
-
ELBUD Pszczyna
3:12 (1:5)
Białek Ł. 2'
Zyzak T. 36'
Kubior Ł. 39'

 
Żupa A. 14',24',30',31',31',40'
Szczypior M. 9', 15', 40'
Bałuch Ł. 17'
Tomanek T. 20'
Szczypior P. 33'
 
Rudnicki T.
 
Żupa A.
 
Sędzia główny: Marcin Stoń
Sędzia stolikowy: Jakub Bednarski
 
 
 

 

 

 

181359