Przejdź do treści
Hala Sportowa
Przejdź do stopki

IV kolejka

Treść

 

WYNIKI SUSZECKIEJ AMATORSKIEJ LIGI FUTSALU 2007/2008

 

I kolejka
II kolejka
III kolejka IV kolejka
V kolejka
VI kolejka VII kolejka VIII kolejka
IX kolejka X kolejka
XI kolejka
XII kolejka
XIII kolejka
XIV kolejka XV kolejka  

 

IV KOLEJKA - 15 i 16 GRUDNIA 2007

  ALL STARS REAKYWACJA
-
CADI-CAR  Pszczyna
2:1 (1:0)
Brzyszkowski A. 18'
Herman A. 27'
 
Otremba D. 31'
 
 
 
Kokoszka D.
 
Sędzia główny: Rafał Witkowski
Sędzia stolikowy: Wojciech Witoszek
 
 
 
 
 
 
 
GARDAWICE
-
PAWŁOWICE
4:5 (1:1)
Pitlok D. 15', 31'
Ćmiel D. 23'
Zastawny T. 34'
 
Miły A. 12', 32', 33', 34'
Ćwiek S. 30'
 
Zastawny T.
 
Polit D.
 
Sędzia główny: Marcin Stoń
Sędzia stolikowy: Damian Synówka
 
 
 
 
 
 
 
 SZYBKIE BANANY Pszczyna
 
TERMEX Pszczyna
anulowany
Wynik meczu 4:1 - po wycofaniu się drużyny Termex Pszczyna - anulowany 
Dzida D.
 
 
 
Sędzia główny: Damin Synówka 
Sędzia stolikowy: Marcin Stoń
 
 
 
 
 
 
 
RYBÓWKA
-
EŁKA TEAM Pszczyna
2:14 (1:6)
Jania A. 19'
Stancel P. 31'
 
Wala T. 4', 11', 18', 29', 39'
Kubiczek Ł. 12', 13', 24', 38', 39'
Osemlak Ł. 17', 33', 36',
Kroczek D. 37'
 
Sędzia główny: Marcin Stoń
Sędzia stolikowy:  Damian Synówka
 
 
 
 
 
 
 
MIZERÓW
-
 MIESZKO Pszczyna
3:8 (1:5)
Stalmach J. 3', 24'
Kozber Z. 37'

 
Jarząbek M. 11', 19', 33',
Maszudziński B. 14', 36'
Mika Ł. 7'
Gruszka D. 12'
Pasternak M. 29'
 
Stalmach J.
 
Pasternak M.
 
Sędzia główny: Damian Synówka
Sędzia stolikowy: Marcin Stoń
 
 
 
 
 
 
 
GKS FUTSAL Pawłowice
-
SUSZEC
3:8 (2:2)
Zyzak T. 13', 16', 33',



 
Brychlik P. 4', 26'
Palarczyk K. 10', 20'

Kumor M. 23'
Wróbel G. 33'
Witoszek W. 35'
Dubel S. 39'
 
Kopczyński J.
Zyzak T.
Idus K.
 
Mikołajec D.
Szulik D.
Kumor P.
 
Sędzia główny: Marcin Stoń
Sędzia stolikowy: Damian Synówka
 
 
 
 
 
 
 
THE BLUES Żory
-
BEN-GAZ
0:2 (0:0)
 
 
Skwarek Sz. 28', 40'
 
 
 
Bogucki M.
Stokłosa M.
 
Sędzia główny: Damian Synówka
Sędzia stolikowy: Marcin Stoń
 
 
 
 
 
 
 
JAPI-BUD
 
ELBUD  Pszczyna
anulowany
wynik spotkania 2:14 - po dyskwalifikacji Japibudu - anulowany 
Sędzia główny: Marcin Stoń
Sędzia stolikowy: Damian Synówka
 
 
 

 


 

 

181359